اخبار

استارتاپ برتر جشنواره توانمندی‌های روستایی و عشایری معرفی شد؛

بهره‌برداری از طرح شغل‌نشان در استان کرمانشاه

بهره‌برداری از طرح شغل‌نشان در استان کرمانشاه
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به حمایت اداره کل ICT استان از طرح های اشتغال روستایی، گفت: «شغل‌نشان» یکی از طرح‌های موفق و شایسته حوزه اشتغال روستایی است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری کرمانشاه گفت: شغل نشان یک دورهمی خلاقانه از مجموعه افراد متخصص در حوزه وب، بازاریابی شبکه ای و برندینگ است که مجموعه‌ کاملی در حوزه مشاغل  است و صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک از شغل نشان برای  معرفی محصولات و خدماتشان استفاده می کنند.

بهنیا گفت: شغل‌ نشان  می‌تواند با حداقل هزینه  و در  کمترین زمان  ممکن،  بیشترین بهره‌  لازم را از فضای نامحدود و بدون مرز وب برای  رونق کسب و کار در فضای مجازی  ایجاد کند.

وی تصریح کرد: شغل‌ نشان یکی از طرح‌های اشتغال روستایی فناوری اطلاعات استان است که با دریافت تسهیلات و حمایت‌های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان موجب  اشتغال‌زایی تعداد 22 نفر شده و توانسته در اکثر نقاط ایران از جمله تهران، البرز، همدان، سنندج و کاشان نمایندگانی به‌ صورت فعال در اختیار داشته و فرصت‌های شغلی متنوعی را ایجاد کند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه، افزود: شغل نشان توانسته در چهارمین نمایشگاه توانمندی روستاییان و عشایر که به ‌منظور آشنایی جامعه شهری، سرمایه‌گذاران، اصناف، تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان برپا شد، با نمایش دستاوردها و پتانسیل بالای خود، نظر داوران و مسئولان را به خود جلب کند و عنوان استارت‌ آپ برتر چهارمین جشنواره توانمندی‌های روستایی و عشایری کشور را کسب کند.

براساس این گزارش،  بیست و ششمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه‌  به ریاست هدایت حاتمی معاون امور اقتصادی استانداری کرمانشاه و با حضور شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در سالن جلسات امید استانداری تشکیل شد.

۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۰۰
تعداد بازدید : ۳۴۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید