اخبار

خدمات الکترونیک در روستاهای استان چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد

خدمات الکترونیک در روستاهای استان چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد
معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در چهلمین جلسه شورای مدیران واحدهای تابعه در استان چهارمحال و بختیاری از جایگزین کردن بانکداری الکترونیک به جای دستگاه های ATM در روستاهای کشور در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در چهلمین جلسه شورای مدیران واحدهای تابعه که با حضور مدیران حوزه ICT در محل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد، اظهار کرد: با برنامه ریزی به عمل آمده پروژه مجتمع ICT استان چهارمحال و بختیاری در بهمن ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

وی آمادگی لازم جهت تامین تجهیزات مورد نیاز این اداره کل را اعلام کرد و افزود: تمام تجهیزات مورد نیاز، پس از اتمام این پروژه تامین و در اختیار این قرار داده می شود.

معارفی در ادامه با بیان فواید نصب دستگاه های ATM گفت: استفاده از بستر اینترنت برای بانکداری الکترونیک ضرورت داشته و تلاش می شود با انتقال فیبر نوری در روستاها، زیر ساخت مناسب جهت توسعه خدمات الکترونیک در روستا افزایش یابد.

 معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر شروع فعالیت اپراتور های پستی به عنوان اولین اپراتور بخش خصوصی گفت: با شروع بکار این اپراتور رقابت در ارائه خدمات پستی مناسب و با کیفیت افزایش یافته و  در بخش پست امکان ارائه خدمات جدید و بهبود و رضایت مشتریان در این حوزه قابل افزایش است.


۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳
تعداد بازدید : ۲۴۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید