اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم :

پوشش ارتباطی روستاهای قم در سطح مطلوب است

پوشش ارتباطی روستاهای قم در سطح مطلوب است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم در دیدار با بخشدار مرکزی استان، از توسعه ارتباطات در بخش مرکزی قم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، سید رضا موسوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در ابتدای این دیدار گزارشی از وضعیت ارتباطات در این بخش را ارائه کرد و گفت: پوشش ارتباطی در سطح روستاهای قم نسبت به روستاهای سایر نقاط کشور از وضعیت بهتری برخوردار بوده و در شرایط مطلوب است.

موسوی با تاکید بر اینکه با پیگیری های اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم در دو روستای پرجمعیت بخش مرکزی دو دفتر مستقل پست بانک از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی ایجاد شده است،گفت: از محل طرح خدمات عمومی اجباری روستایی، دو دستگاه خودپرداز در دو روستای مبارک آباد و جنت آباد نصب شده است.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در بخش دیگری از گزارش خود گفت: با توجه به پایش اخیر ارتباطات روستایی و پیگیری های به عمل آمده به منظور توسعه ارتباطات در این بخش جا نمایی از دو سایت BTS اپراتور دوم در روستاهای کوه سفید و صفر آباد انجام شده و در دو روستای دیگر نیز درخواست نصب دکل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور تامین اعتبار مالی از محل طرح USO ارسال شده است.

موسوی در پایان افزود: لازمه توسعه ارتباطات در روستاها منوط به همکاری و تعامل بیشتر شهرداری و بخشداری ها با حوزه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان است.

 

 

۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۳۲
تعداد بازدید : ۲۳۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید