اخبار

پایداری ارتباطات در نقاط زلزله زده آذربایجان شرقی

پایداری ارتباطات در نقاط زلزله زده آذربایجان شرقی
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی از پایداری شبکه همراه و برقراری ارتباط در نقاط زلزله زده شهرستان میانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی، مهدی خرامش سرپرست این اداره کل با اشاره به عدم قطع ارتباط در نقاط زلزله زده شهرستان میانه افزود: با تلاش همکاران و ادارت زیر مجموعه وزارت ارتباطات در استان خوشبخانه هیچ گونه قطعی و مشکلی در ارتباطات تلفن همراه و ثابت در مناطق زلزله زده وجود ندارد.

وی افزود: در حال حاضر تمامی 2024 سایت ارتباطی استان وضعیت سبز دارند و ارتباط در تمامی نقاط عادی و پایدار است.

خرامش با اشاره با تاکیدات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص برقراری ارتباطات و پایداری شبکه در نقاط زلزله زده اظهار کرد: تمامی زیرمجموعه وزارت ارتباطات در استان آماده رفع هرگونه مشکل احتمالی در ارتباطات شهرستان میانه هستند.

وی افزود: در بازدیدی که از نقاط زلزله زده داشتیم با توجه به اینکه در این نقاط پوشش همراه اول برقرار نیست مقرر شد رومینگ  اپراتور اول بر روی اپراتور دوم برقرار شود.

سرپرست اداره کل ICT استان با اشاره به قطعی تلفن ثابت در برخی از منازل آسیب دیده تصریح کرد: با تلاش همکاران این مشکل مرتفع شد و این آمادگی وجود دارد تا ارتباط تلفن ثابت برای هموطنان ساکن در چادر نیز برقرار شود.

 

۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۲۰
تعداد بازدید : ۱۶۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید