اخبار

استارت آپ های فعال فارس به سرمایه گذاران معرفی می شوند

استارت آپ های فعال فارس به سرمایه گذاران معرفی می شوند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از شناسایی ایده ها و غربالگری استارت آپ های فارس جهت معرفی به سرمایه گذاران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس، مهرداد سهرابی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس در جلسه بررسی ایده ها و غربالگری استارت آپ ها که به منظور جذب سرمایه گذار برای استارت آپ های فعال استان در اتاق بازرگانی فارس برگزار شد، اظهار کرد: استارت آپ های نوآور و خلاق بیشتر مورد استقبال سرمایه‌گذاران قرار می گیرند و استارت آپ باید با ایده کسب و کار خود بتواند سرمایه گذار را برای سرمایه گذاری قانع کند.

وی افزود: ارتباط معنادار و دوسویه ای بین استارت آپ و سرمایه گذار وجود دارد و برای همسو شدن مسیر سرمایه گذار و استارت آپ، سلامت کار ، شفافیت مسیر و مشخص بودن اهداف، بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل ICT استان فارس تصریح کرد: برای تامین مالی از طریق بازار سرمایه باید مقدار ارزش گذاری استارت آپ ها کاملا واضح باشد و سرمایه گذاران و سهام داران خرد و کلان بدانند که محصول آنها در کدام بازار عرضه می شود و آیا سهمی که خریداری می کنند در برابر مبلغی که می دهند ارزنده است یا خیر.

وی با بیان اینکه شناسایی استارت آپ های فعال در استان فارس در دستور کار کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق بازرگانی فارس قرار گرفته است، افزود: تاکنون ایده های بسیار خوبی در استان شناسایی شده است که برای رشد نیاز به سرمایه گذار دارد و تلاش می شود زیرساخت های مناسبی برای اتصال سرمایه گذاران و صاحبان ایده فراهم شود.

سهرابی در پایان با تاکید بر ظرفیت های فوق العاده در بخش استارت آپی استان فارس تصریح کرد: استارت هایی که در طی این فرآیندها شناسایی و به سرمایه گذاران معرفی می شوند دارای پتانسیل های خوبی در بازار هستند که در صورت حمایت مالی می توانند نقش مهمی در رشد زیست بوم کارآفرینی استان داشته باشند.

۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۳۴۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید