اخبار

پرداخت تسهیلات به 39 طرح حوزه فاوا در استان ارتباطات همدان

پرداخت تسهیلات به 39 طرح حوزه فاوا در استان ارتباطات همدان
جلسه فعالان حقیقی و حقوقی حوزه فاوا با حضور کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان، نمایندگان پارک علم و فناوری و مراکز رشد فعال در استان به منظور آشنایی بیشتر با نحوه دریافت تسهیلات ارزان قیمت وزارت ارتباطات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان، مجتبی ساکی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در این جلسه با تشریح  حمایت های انجام شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، از طرح های برگزیده در حوزه فاوا گفت: از محل وام وجوه اداره شده به 39 طرح استانی توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از سال 94 تسهیلات پرداخت شده است.

وی مبلغ ریالی حمایت های انجام شده از حوزه فاوا در استان را 17 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: با مناسب سازی تسهیلات به افراد واقعی متقاضی، مقدار جذب این تسهیلات قابل افزایش است.

مدیر کل ارتباطات استان در ادامه با اشاره به جزییات هر کدام از این طرح‌ها افزود: حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات یکی از مهم‌ترین راه‌های توسعه اشتغال است و این خدمت در جهت توسعه فعالیت‌ها و اشتغال‌زایی در حوزه فاوا، فرصت مناسبی را در اختیار فعالان این حوزه در استان قرار می دهد.

براساس این گزارش، حاضرین در جلسه با بررسی بیشتر جزییات طرح نوآفرین و تسهیلات طرح ملی اشتغال وزارت ارتباطات، پیشنهاد‌های خود را برای معرفی هر چه بهتر این طرح و خدمات ارائه شده به فعالان حوزه فاوا ارائه دادند.

 

۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان |
تعداد بازدید : ۲۰۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید