اخبار

نماینده شیروان در مجلس:

توسعه ارتباطات، موجب ارتقا رفاه اجتماعی و تحقق دولت الکترونیک می شود

توسعه ارتباطات، موجب ارتقا رفاه اجتماعی و تحقق دولت الکترونیک می شود
رییس کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شیروان در آیین افتتاح طرح ملی فیبر نوری روستایی در شهرستان شیروان توسعه ارتباطات را موجب ارتقا رفاه اجتماعی و تحقق دولت الکترونیک در تمام نقاط کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی، مراسم کلنگ زنی اجرای طرح ملی فیبر نوری روستایی با حضور عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان و رییس کمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

با اجرای طرح ملی فیبر نوری در این مسیر زیرساختهای مورد نیاز جهت توسعه ارتباطات مخابراتی و همچنین ارائه خدمات سایر ارگانها بر بسترهای ارتباطی از جمله خدمات صدا و سیما تا چند دهه آینده برای تمام روستاهای بخش سرحد، جیرستان، تکمران و بخش قوشخانه تامین می شود.

عزیزی با تقدیر ار عملکرد شرکت مخابرات ایران برای همکاری در توسعه ارتباطات روستایی گفت: توسعه ارتباطات موجب ارتقا رفاه اجتماعی و تحقق دولت الکترونیک در تمام نقاط کشور می شود

سید علی مرتضوی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این مراسم گفت: وزارت ارتباطات با هدف کاهش شکاف دیجیتال و توسعه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات برای افزایش رفاه روستاییان و توسعه زیرساخت های ارتباطی و اتصال روستاها به شبکه ملی اطلاعات اقدام به اجرای پروژه uso کرده است.

بر اساس این گزارش، در این مراسم ضمن بهره برداری از سه طرح ارتقای سرعت اینترنت همراه اول و ارائه خدمات نسل چهارم تلفن همراه در مراکز فجرآباد، حسین آباد- زوارم و روستاهای اوغاز تازه- اوغاز کهنه، از توابع شیروان نیز برگزار شد.

 

۲۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۲۴۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید