اخبار

سفر رییس مرکز حراست وزارت ارتباطات به خراسان شمالی

سفر رییس مرکز حراست وزارت ارتباطات به خراسان شمالی
رییس مرکز حراست در جلسه شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی، گفت: همکاری و همدلی و ادبیات مشترک مدیران ICT در استان دیده می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی، محمدرضا فنایی رییس مرکز حراست وزارت در این جلسه، با اشاره به ارزیابی وضعیت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در این استان گفت: در این سفر شاهد همدلی و  تعامل دستگاه های زیر مجموعه وزارت بودیم که حاصل روحیات اخلاقی تک تک عزیزان بوده و اگر در یک جایی این زنجیره همدلی نباشد به طور قطع با مشکل روبرو خواهیم شد.

وی با اشاره به همپوشانی مجموعه ادارات تابع وزارت از عملکرد یکدیگر در استان افزود: باید در سطح ملی فکر و عمل کرد، تفکر صنفی به اهداف وزارت ضربه می زند.

فنایی تصریح کرد: توجه مرکز حراست بر رفع مشکلات و موانع پیش روی شرکت ها و سازمانهای تابعه معطوف است.

سید علی مرتضوی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، نیز در این نشست گزارشی را از وضعیت استان، برنامه‌ها و فعالیت‌های اداره کل و نقش و جایگاه حوزه فناوری اطلاعات در سیاست‌ها، برنامه‌ها و تعاملات استانی ارائه داد و بر نقش مهم مرکز حراست جهت رفع برخی مشکلات استان صحه گذاشت.

بر اساس این گزارش، دیدار با مدیرکل و همکاران اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و دیدارهای صمیمانه و خصوصی با شماری از کارکنان حوزه فاوای استان از بخش های مختلف، برگزاری نشست مشترک شورای مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و مسوولین حراست، دیدار و گفت و گوهای اختصاصی با مدیران پست، پست بانک، زیرساخت و مخابرات و بازدید از برخی مراکز مهم ارتباطی از برنامه‌های این سفر بود.

 

 

 

 

۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۸
تعداد بازدید : ۳۴۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید