اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران:

استارتاپ ها نقشی تاثیرگذار در حل معضل بیکاری ایفا می کند

استارتاپ ها نقشی تاثیرگذار در حل معضل بیکاری ایفا می کند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران و رییس مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی استان نشست مشترک برگزار کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران، یدالله طهماسبی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران با اشاره به رشد مناسب کسب و کارهای اینترنتی در یکسال اخیر در استان مازندران، حمایت از ایده های نو و کار آفرین و تسهیل گری مراحل رشد استارتاپ ها را امری ضروری در مسیر  فعالیت شرکت های فناور دانست و افزود: رفع موانع برای این شرکت ها می تواند نقشی تاثیرگذار در برون رفت از معضل بیکاری که اکنون به مهمترین مشکل کشور بدل شده ایفا کند.
طهماسبی گفت: رونق تولید، افزایش بهره وری، کاهش هزینه از دیگر دستاوردهای حمایت از استارتاپ است و اگر بتوان از ایده های خلاقانه در توسعه صنعت استان استفاده کرد، می توان در آینده ای نزدیک شاهد تبدیل مازندران به یک استان صنعتی باشیم.
وی افزود: شناسایی نیازهای استان در بخش های مختلف بویژه کشاورزی و گردشگری که به عنوان مهمترین ظرفیت و نقاط قوت این استان محسوب شده، نخستین گام اساسی در چرخه فعالیت استارتاپ هاست که اگر این شناخت بدرستی حاصل شود، علاوه بر سودآوری شاخصه اصلی بقا شرکت های فناور است.
مدیرکل ICT استان مازندران خاطر نشان کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات همواره از طرح های نوآفرین حمایت کرده و در این راستا تسهیلات مناسبی را برای کسب و کارهای نو در نظر گرفته تا این شرکت ها بتوانند به مرحله بلوغ برسند.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱
تعداد بازدید : ۲۰۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید