اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویر احمد:

وزارت ارتباطات از توسعه اشتغال حمایت می کند

وزارت ارتباطات از توسعه اشتغال حمایت می کند
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست هماهنگی صنوف حوزه فاوای این استان از برنامه های حمایتی این وزارتخانه در زمینه کسب و کارهای نوپا و صنوف حوزه فاوا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد، جواد غلام پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اشاره به حیاتی بودن حمایت از کسب و کارهای حوزه فاوا در توسعه اقتصاد کشور از دستگاه های متولی خواست که برای تسهیل رشد هر چه بیشتر اصناف حوزه فاوا اقدام کنند.
این مقام مسئول با تشریح برنامه های حمایتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پرداخت تسهیلات از محل وجوه اداره شده، طرح نوآفرین و ارائه تسهیلات ارزان قیمت به همراه دوره تنفس به ازای ایجاد هر شغل برای مجریان طرح را از جمله این برنامه ها اعلام کرد.
غلام پور با اشاره به وجود موانع مختلف در توسعه بخشی صنوف حوزه فاوا خواستار برگزاری نشست مشترک با دستگاه های اجرایی و اصناف این بخش برای شناسایی موانع و برنامه ریزی جهت رفع آنها شد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان معضل بیکاری در استان را از نگرانی های مردمی اعلام کرد و افزود: این مشکل با همت جمعی همه دستگاه ها، برنامه ریزی و کار جهادی حل می شود.
 

۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۲۳۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید