اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات سیستان و بلوچستان:

طرح صیانت از خطوط فیبر نوری در این استان انجام می شود

طرح صیانت از خطوط فیبر نوری در این استان انجام می شود
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوچستان در جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات این استان با اشاره به برنامه های این اداره کل برای کاهش قطع ارتباطات در استان گفت: به کاهش تخریب، سرقت، حریق و رخدادهای قطع ارتباط در این استان با همکاری مخابرات منطقه و شرکت ارتباطات زیر ساخت طرح صیانت از خطوط فیبر نوری در هنگام برگزاری انتخابات انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سیستان و بلوجستان، نیک محمد بلوچ زهی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با ذکر این مطلب افزود: با آسیب شناسی اززیر ساخت های مخابراتی و وضعیت پوشش آنتن دهی همراه اول در 2221 شعبه اخذ رای برای طرح صیانت مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

بلوچ زهی گفت: در آینده ای نزدیک با تدوین نقشه زیر ساخت های ارتباطی استان در سه لایه خطوط فیبر نوری مخابرات منطقه، خطوط فیبر نوری اداره کل ارتباطات زیر ساخت و همچنین خطوط فیبر نوری پشتیبان مخابرات منطقه و اداره کل زیر ساخت چالش ها و مشکلات ارتباطی استان کم تر می شود.

وی ادامه داد: با اجرای این طرح مسئولین استانی از نزدیک در جریان کامل آسیب ها، مشکلات و چالش های حوزه ارتباطات قرار می گیرند.

 

۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۲۶۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید