اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل

تنوع خدمات نوین پستی در استان اردبیل رشد خوبی داشته است

تنوع خدمات نوین پستی در استان اردبیل رشد خوبی داشته است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل پست استان اردبیل با اشاره به ارتقا تنوع خدمات پستی در استان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده خدمات پستی بر بستر دولت الکترونیکی توسعه می یابد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل پست استان اردبیل با تاکید بر هماهنگی و تعامل سازنده ادارات و دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات در استان با بیان اینکه خانواده ICT استان با تمام توان در راستای اجرای اهداف وزارت ارتباطات در استان و توسعه زیرساخت های ارتباطی گام برمی دارد گفت: حفظ اخلاق حرفه ای و نظم سازمانی لازمه پیشرفت و توسعه در هر حوزه ای است.

وی ادامه داد: مدیران مجموعه های تابعه وزارت در استان باید در کنار سعی برای توسعه شاخص های حوزه های مربوطه برای رشد و تعالی اخلاق اسلامی و حرفه ای در بین کارکنان تلاش کنند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: در سال های گذشته ارتقا سطح و تنوع خدمات نوین پستی در استان رشد خوبی داشته است که امیدواریم با مدیریت جدید این پیشرفت همچنان ادامه داشته باشد.

رزمی افزود: در کنار توسعه خدمات فیزیکی در پست، خدمات بر بستر دولت الکترونیکی نیز در استان توسعه یافته است و با برنامه ریزی های صورت گرفته این خدمات روز به روز افزایش می یابد.

وی با اشاره به اهمیت توجه به اقتصاد مقاومتی، اجرای برنامه های مرتبط با این حوزه تصریح کرد: مجموعه ICT استان نیز با اجرای پروژه هایی در قالب اقتصاد مقاومتی سهم بسزایی در این حوزه داشته است و با اجرای پروژه هایی از قبیل پروژه GNAF در استان توانسته است گام مهمی در تحقق این شعار داشته باشد بطوریکه تاکنون 56000 مورد از پروژه های اقتصاد مقاومتی GNAF انجام شده است و در شهرستان های اردبیل، مشگین شهر و نمین اجرای این پروژه به اتمام رسیده است.

محمدرضا قادری عضو هیات مدیره شرکت ملی پست ایران نیز در این مراسم وظایف شرکت پست را به عنوان مجموعه خدمت رسان در برطرف کردن نیازمندی های مردم مهم دانسته و گفت: افزایش تنوع سرویس های خدماتی، رشد منطبق با فناوری های نوین و ایجاد راهکارهای مناسب جهت افزایش گردش مالی از جمله برنامه های پیش روی این شرکت است.

وی شرکت پست را حامی تعاملات مالی بین تولید کنندگان و صادر کنندگان و در گرو افزایش خدمات اعلام کرد و افزود: برای اینکه پست بتواند بهتر از گذشته و بصورت الکترونیکی تعامل با کسب وکارها داشته و محصولات آنها را جابجا کند، طرحی تحت عنوان ستاب یا سکوی تجارت الکترونیک پست کشور تعریف شده است. 

بر اساس این گزارش، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل پست استان اردبیل با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل، عضو هیات مدیره شرکت ملی پست، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و مسئولین استانی برگزار شد و آقای محمد جوادی شیخ احمد به عنوان مدیر کل جدید پست استان منصوب و از زحمات آقای علی امدادی مدیر کل سابق قدردانی شد.

۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵
تعداد بازدید : ۱۸۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید