اخبار

مدیرکل ارتباطات همدان :

توسعه شبکه ملی اطلاعات رونق اشتغال و تولید را افزایش می دهد

توسعه شبکه ملی اطلاعات رونق اشتغال و تولید را افزایش می دهد
نشست تشریح طرح نوآفرین و برنامه حمایت از توسعه اشتغال و رونق تولید بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان همدان با حضور فعالین حوزه ارتباطات از دانشگاه‌ها، پارک‌ها و مراکز رشد، شرکت‌های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و متقاضیان جذب سرمایه در حوزه فاوا در سالن اجتماعات شرکت مخابرات استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان، مجتبی ساکی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در ابتدای جلسه با اشاره به طرح نوآفرین، مزایای استفاده از شبکه ملی اطلاعات و تاثیر بالای فناوری اطلاعات در توسعه روستایی گفت: با افزایش سطح دسترسی مردم به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات گام مهمی در محقق شدن وعده وزارت ارتباطات در این زمینه برداشته شد.

وی افزود: دسترسی مردم روستا به شبکه ملی اطلاعات باعث رونق تولید و اشتغال روستاییان شده است و زمینه فروش مستقیم محصولات و عرضه صنایع دستی روستاییان را فراهم کرده است.

بر اساس این گزارش، مزایا و چالش های طرح مذکور مورد بررسی قرار گرفت و نقطه نظرات اعضای حاضر در جلسه جهت انتقال به سازمان فناوری اطلاعات و بهبود طرح دریافت شد. طی توافق با حاضرین در جلسه مقرر شد تشریح بیشتر طرح اشتغال و شرایط دریافت حمایت ها در صورت تقاضا در ادارات و ارگان های متقاضی برگزار شود.

 

۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۴۴
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان |
تعداد بازدید : ۳۷۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید