اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان :

تحقق دولت الکترونیک با توسعه دفاتر پیشخوان

تحقق دولت الکترونیک با توسعه دفاتر پیشخوان
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان با توضیح در مورد خدماتی که در دفاتر پیشخوان دولت ارائه می‌شود، گفت: این دفاتر ایجاد، توسعه و تحقق دولت الکترونیک را سرعت بخشیده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان، شهاب حیدری مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان با توضیح در مورد خدمات و فعالیت‌هایی که در این دفاتر ارائه می‌شوند، گفت: این دفاتر ایجاد، توسعه و تحقق بخشی از دولت الکترونیک را سرعت بخشیده‌اند که این هدف از اولویت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

وی افزود: متاسفانه روند واگذاری و برون‌سپاری فعالیت‌های برخی دستگاه‌های اجرایی به دفاتر پیشخوان دولت مطلوب و قابل قبول نیست.

مدیرکل ارتباطات استان لرستان، با بیان اهمیت آموزش و افزایش سطح اطلاعات در بهبود عملکرد دفاتر، گفت: دوره­‌های آموزشی با هدف توجیه شرایط صدور پروانه و همچنین آموزش و اطلاع‌رسانی در زمینه رسیدگی به تخلفات و نیز اعمال مقررات دفاتر به دارندگان پروانه دفتر پیشخوان و مسئولان دفاتر ICT روستایی برگزار می شود.

حیدری با اشاره به بند 67 و 68 قانون برنامه ششم توسعه، ضرورت تسریع در تصمیم‌ گیری‌ها لازم توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور را مهم خواند و گفت: تفاهم با وزارتخانه‌ها توسط این سازمان جهت برون‌سپاری خدمات باید در دستور کار قرار گیرد که این موضوع می‌تواند فشارهای اقتصادی را بر این مجموعه کاهش دهد.

بر اساس این گزارش، این جلسه به ریاست شهاب حیدری و با حضور رییس انجمن دفاتر پیشخوان، سازمان برنامه‌ و بودجه، مخابرات منطقه لرستان و کارشناسان اداره کل ارتباطات برگزار شد که در ادامه به 21 پرونده مربوط به دفاتر پیشخوان رسیدگی و نتایج جهت اقدامات لازم به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور ارسال شد.

 

 

 

۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۶۰۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید