اخبار

تمامی روستاهای شهرستان جوانرود به شبکه ارتباطی متصل است

تمامی روستاهای شهرستان جوانرود به شبکه ارتباطی متصل است
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به وضعیت ارتباطات در شهرستان جوانرود گفت: تمامی روستاهای بالای 20 خانوار مشمول برنامه ششم توسعه در شهرستان جوانرود به تلفن ثابت مجهز شده‌اند و مشکلات ارتباطی در این شهرستان بررسی و برنامه‌ریزی‌ لازم برای رفع آن‌ها انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه بررسی وضعیت ارتباطی شهرستان جوانرود با اشاره به پایش وضعیت ارتباطی این شهرستان، گفت: با تلاش همکاران حوزه ارتباطات وضعیت ارتباطی شهرستان جوانرود روند روبه رشدی دارد.

بهنیا با اشاره به اینکه در برنامه ششم توسعه روستاهای بالای 20 خانوار باید به یکی از خدمات ارتباطی وصل شوند، افزود: اکنون تمام روستاهای مشمول این برنامه در شهرستان جوانرود به تلفن ثابت مجهز شده‌اند و با پایش وضعیت ارتباطی روستاهای شهرستان جوانرود مشکلات ارتباطی بررسی و برنامه‌ریزی‌ لازم برای رفع آن‌ها انجام شده است.

وی تصریح کرد: با برقراری رومینگ اپراتور اول با شبکه‌های WLL روستایی در شهرستان جوانرود امکان استفاده از تلفن همراه در مناطق دورافتاده فراهم می شود.

این مقام مسئول افزود: در تلاش هستیم محرومیت های منطقه به واسطه جنگ تحمیلی و غیره را از طریق توسعه زیرساخت های ارتباطی برطرف و به توسعه گردشگری و رونق اقتصادی کمک کنیم.

بر اساس این گزارش، جلسه بررسی وضعیت ارتباطی روستاهای شهرستان جوانرود در محل فرمانداری این شهرستان با حضور شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، رستگار یوسفی فرماندار شهرستان جوانرود، حمیدرضا نوشادفر مدیرکل ارتباطات زیرساخت، مسیب قبادیان مدیر منطقه شرکت مخابرات و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان جوانرود تشکیل شد.

 

۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۳۳۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید