اخبار

برگزاری چهارمین نمایشگاه الکامپ خوزستان در اهواز

برگزاری چهارمین نمایشگاه الکامپ خوزستان در اهواز
چهارمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، ارتباطات و دولت الکترونیک از ۹ آبان ماه در استان خوزستان شهرستان اهواز برپا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان، علی صالح نساج مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان در نشست خبری برگزاری چهارمین نمایشگاه الکامپ که در سالن جلسات حوزه استانداری خوزستان برگزار شد، گفت: سیاست دولت در راستای توسعه کسب و کار و ایجاد اشتغال این است که طرح های فناورانه را طوری پرورش دهد که منجر به اشتغال با هزینه کم باشد. حمایت هایی که وزارت ارتباطات در این عرصه در خوزستان انجام داده است برای شناساندن قابلیت های شرکت های درون استانی به بقیه مجموعه ها است و به همین جهت ما از استان های دیگر هم دعوت کردیم تا در این نمایشگاه حضور پیدا کنند.

وی افزود: در این نمایشگاه رونمایی از "طرح ملی ایران نوآفرین" را داریم که در زمینه اشتغال است و شش طرح حمایتی دارد که شامل طرح حمایت از شرکت های نوپا با تخصیص وام، ایجاد مراکز شتاب دهنده که در مجموعه های مختلف می توانند تشکیل شوند، حمایت در زمینه ایجاد صندوق حمایت در زمینه کسب و کارهای فناورانه، حمایت از پلتفرم های کسب و کار و همچنین حمایت از اصنافی که در حوزه فناوری کار می کنند، می شود؛ به این صورت که به ازای هر فردی که استخدام می کنند، وام به آن ها تعلق می گیرد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان با بیان اینکه از همه اقشار جامعه دعوت می کنم تا در این نمایشگاه حضور پیدا کنند، ادامه داد: برای توسعه اشتغال در روستاها نیز سعی کردیم زیرساخت های مورد نیاز برای توسعه کسب و کارهای مجازی را فراهم کنیم و در فازهای مختلف و بر اساس جمعیت، روستاها پوشش داده شدند.

بر اساس این گزارش چهارمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، ارتباطات و دولت الکترونیک از ۹ تا ۱۲ آبان ماه در نمایشگاه دائمی بین المللی اهواز برپا می شود.

۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۱۲
تعداد بازدید : ۷۰۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید