اخبار

برگزاری جلسه تبیین آیین نامه جدید دفاتر پیشخوان در زنجان

برگزاری جلسه تبیین آیین نامه جدید دفاتر پیشخوان در زنجان
با حضور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در جلسه تبیین آیین نامه جدید دفاتر پیشخوان کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات گفت: دفتر پیشخوان خدمات بخش عمومی و غیر دولتی ویترین دولت در ارائه خدمات به مردم هستند و دولت این دفاتر را برای سهولت ارائه خدمات الکترونیک به مردم در سطح کشور راه اندازی کرده است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، وحید فرخی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در این جلسه بر اهمیت ارائه مطلوب خدمات و تکریم مستمر ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: بهترین شیوه مشتری مداری، ارائه خدمات با کیفیت دستگاههای اجرایی در دفاتر پیشخوان است .

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان تصریح کرد: همانطور که وظیفه رسیدگی به مشکلات دفاتر و تلاش برای برون سپاری خدمات دستگاههای اجرایی به دفاتر را بر عهده داریم، وظیفه نظارت عالیه بر عملکرد دفاتر و جلوگیری از بروز نارضایتی شهروندان را نیز عهده دار هستیم .

وی افزود: دفتر پیشخوان خدمات بخش عمومی و غیر دولتی ویترین دولت در ارائه خدمات به مردم هستند و دولت این دفاتر را برای سهولت ارائه خدمات الکترونیک به مردم در سطح کشور راه اندازی کرده است.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان تصریح کرد: بی تردید ارائه خدمات دولت با کیفیت در دفاتر پیشخوان، سلامت اداری و کاهش فساد دولتی را در بر دارد. بنابر این ارائه خدمات واگذار شده به صورت الکترونیکی تخلفات اداری را به حداقل می رساند.

فرخی خاطر نشان کرد با اشاره به قانون برنامه پنجم توسعه گفت:تمام دستگاههای اجرایی، وزارتخانه ها، سازمانها و شرکتها و موسسات دولتی، موسسات یا نهادهای عمومی دولتی و غیر دولتی موظفند نسبت به برون سپاری خدمات قابل واگذاری از طریق شبکه های الکترونیک توسط دفاتر پیشخوان دولت اقدام کنند.

فرخی در پایان گفت: بایستی با نظارت و بازرسی دفاتر پیشخوان دولت از هرگونه نارضایتی ارباب رجوع جلوگیری شود و در صورت بروز تخلف اقدامات قانونی لازم را جهت رفع تخلف و برخوردهای لازم با متخلف به صورت تذکر، اخطار کتبی، قطع سرویس و در نهایت پیگیری لغو پروانه فعالیت آنها را به عمل آید.

بر اساس این گزارش، جلسه تبیین آیین نامه جدید با حضور وحید فرخی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری، نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شمال غرب با مسئولان دفاتر پیشخوان خدمات دولت استان در سالن شهید شهریاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد.

۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶
تعداد بازدید : ۱۴۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید