اخبار

مشکلات روستاهای شهرستان ایجرود بررسی شد

مشکلات روستاهای شهرستان ایجرود بررسی شد
در سفر مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان به شهرستان ایجرود مشکلات ارتباطی روستاهای این شهرستان مورد پایش و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان، جلسه بررسی مشکلات ارتباطی شهرستان ایجرود با حضور وحید فرخی مدیر کل، سید مرتضی خاتمی نماینده مردم ماهنشان و ایجرود و فرماندار ایجرود در روستا‌های قره درق، گلجه، قره داغ، سراب ، هلیل آباد و نجم الشیخان برگزار شد.

فرخی در این دیدارهای میدانی گزارشی از عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه ارتباطی و فناوری در شهرستان ایجرود ارائه کرد و افزود: تعاملات بین اپراتورها و ادارات تابعه وزارت ارتباطات در استان، می تواند در تسریع اجرای تصمیمات مدیریتی اتخاذ شده و رفع مشکلات ارتباطی مناطق دارای پوشش ضعیف و فاقد پوشش استان مؤثر باشد.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: با توجه به پایش اخیر ارتباطات در روستاهای استان و نقاط مواصلاتی، شاهد تقویت ارتباطات روستایی بوده ایم که می‌تواند بستر مناسبی برای اجرای کامل دولت الکترونیک در روستاها باشد.

 وی افزود: در حال حاضر استان زنجان از پهنای باند و زیر ساخت‌های بسیار مناسب جهت ارائه خدمات گسترده به متقاضیان برخوردار است.

فرخی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اواخر سال 98 گفت: با توجه به وضعیت پوشش آنتن دهی در سراسر استان در شعب اخذ رای این موضوع به طور جدی در حال بررسی است و کمیته تخصصی مجموعه وزارت در استان با بهره گیری از امکانات به روز در حال بررسی وضعیت ارتباطی در استان هستند

وی ادامه  داد: شهرستان ایجرود به عنوان یکی از شهرستان های محروم 31 گانه کشور محسوب شده و توجه بیشتر به این شهرستان و روستاهای آن بایستی مد نظر قرار گیرد.

۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۰۵
تعداد بازدید : ۴۳۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید