اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان خبر داد:

کاهش شکاف دیجیتال در شهرستان پلدختر

کاهش شکاف دیجیتال در شهرستان پلدختر
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان از کاهش شکاف دیجیتال در تمامی نقاط شهرستان پلدختر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان، شهاب حیدری مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اعلام این خبر افزود: از مجموع310 روستای این شهرستان 70 روستا به شبکه ملی اطلاعات متصل شده و 77 روستای دیگر نیز با بهره مندی از شبکه تلفن همراه در حال اتصال به شبکه ملی اطلاعات هستند.
حیدری گفت: با توسعه هرچه بیشتر زیرساخت‌ها، شاهد ارتقای بیشتر شاخص های توسعه در مناطق روستایی خواهیم بود که اتصال تمامی روستاها به شبکه ملی اطلاعات و دسترسی به دولت الکترونیک از اهداف اصلی وزارت ارتباطات است.
وی افزود: بر اساس پیگیری‌های سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، تعدادی از روستاهای این شهرستان که فاقد هرگونه پوشش ارتباطی بوده است اعلام شده که اداره کل ارتباطات با ارسال تیم‌های فنی پوشش ارتباطی روستاهای بالای 20 خانوار را شناسایی و جهت تامین پوشش تلفن همراه در دستور کار قرار داده است.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان با اشاره به مذاکرات نماینده پلدختر با اداره راهداری شهرستان گفت: این مذاکرات به منظور تسهیل در امور اجرایی پروژه طرح فیبر نوری تار برای تامین ارتباط پایدار شهرستان پلدختر انجام شده است.
۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۱۵
تعداد بازدید : ۴۸۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید