اخبار

الکامپ اراک فرصتی برای سرمایه گذاری در حوزه فاوا

الکامپ اراک فرصتی برای سرمایه گذاری در حوزه فاوا
نشست مشترک مجریان برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی "الکامپ - شهر هوشمند اراک" با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری و مدیران دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها و بانک‌های استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی، در این جلسه لادن مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، با تاکید بر اهمیت برگزاری نمایشگاه الکامپ به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای علمی برای فعالان حوزه IT استان مرکزی گفت: این نمایشگاه فرصتی برای استارتاپ ها، علاقمندان به تازه های فناوری و همچنین دستگاه های اجرایی که از بستر فناوری اطلاعات برای ارائه خدمات استفاده می کنند،است.
وی با تاکید بر اینکه نمایشگاه الکامپ زمان مناسبی برای جذب سرمایه گذار در این حوزه است، افزود: آشنایی با خدمات و محصولات روز بازار حوزه فناوری اطلاعات، شناسایی و جذب نیروهای متخصص برای همکاری در زمینه های مورد نیاز، ایجاد شرایط همکاری بین شرکت کنندگان و همچنین آشنایی بازدید کنندگان با خدمات الکترونیکی از دیگز مزایای این نمایشگاه است.

بر اساس این گزارش، چهاردهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ-شهر هوشمند اراک در تاریخ ۲۰ تا ۲۴ آبان ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی برگزار می شود. این نمایشگاه با حمایت ویژه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، استانداری مرکزی و با همکاری سازمان نظام صنفی استان مرکزی، سازمان فناوری اطلاعات شهرداری کلانشهر اراک و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی برگزار می‌شود.

۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۰۱
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مرکزی |
تعداد بازدید : ۲۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید