اخبار

خدمات الکترونیک در دفاتر پیشخوان قم افزایش می یابد

خدمات الکترونیک در دفاتر پیشخوان قم افزایش می یابد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم از افزایش خدمات الکترونیک در دفاتر پیشخوان دولت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم ، سید رضا موسوی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در گردهمایی مدیران دفاتر پیشخوان دولت با اشاره به آیین نامه جدید دفاتر پیشخوان گفت: افزایش ترافیک و درآمد در دفاتر پیشخوان دولت با ارائه خدمات با کیفیت و رعایت کامل قوانین و مقررات آیین نامه این دفاتر مسیر می شود.
وی افزود: دفاتر پیشخوان دولت برای پویایی جامعه و پیاده سازی عملیاتی دولت الکترونیک از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و بهبود کیفیت در خدمت، مهمترین عامل در اقبال مردم به این دفاتر است.
موسوی با اشاره به اینکه ارتقا کیفیت از یکسو و تلاش برای برون سپاری خدمات دولت از دستگاههای اجرایی از سوی دیگر به افزایش درآمد این دفاتر منجر می شود،اظهار کرد: با توسعه فعالیت های خدمات دفاتر شاهد رونق کسب و کار آنها خواهیم بود.
در ادامه جلسه نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه مرکزی ، آیین نامه جدید ایجاد دفاتر پیشخوان دولت را تشریح کرد و افزود: دفاتر بر اساس سطح جغرافیایی شامل کلان شهرها، مراکز استان و شهرها در سه سطح درجه بندی شده اند و تعداد خدماتی که هر دفتر می تواند ارائه دهد با توجه به تعداد خدمات قابل ارائه در محدوده شهر یا روستا تعیین می شود .

۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳
تعداد بازدید : ۲۵۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید