اخبار

با هدف بررسی موانع عملیات پایش ارتباطات روستایی؛

جلسه شورای اداری استان لرستان برگزار شد

جلسه شورای اداری استان لرستان برگزار شد
جلسه شورای اداری مدیران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان با هدف بررسی رفع موانع و مشکلات برای اتمام عملیات پایش ارتباطات روستایی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان، جلسه شورای اداری مدیران بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان برای هماهنگی برنامه‌ها و تسریع در اتمام عملیات پایش وضعیت ارتباطی تلفن همراه در روستاهای بالای 20 خانوار تشکیل شد.

شهاب حیدری مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان در این جلسه با بررسی مشکلات موجود در عملیات پایش گفت: با توجه به سیل فروردین‌ماه سال جاری و خسارت‌های بجا مانده از آن، راه دسترسی به بسیاری از روستاها قطع شده است؛ که در این زمینه می‌توان به تخریب ۷۰۰ پل ارتباطی در ابتدای سال اشاره کرد.

حیدری از رفع بیشتر این موانع خبر داد و گفت: در برخی موارد نیز به علت نبودن جاده‌های مناسب و رانش زمین، دسترسی به روستاها با موانع جدی مواجه شده است، که کارشناسان مرتبط باید ساعت‌ها به‌صورت پیاده و با طی مسافت‌های طولانی به روستاها برسند.

وی افزود: تجهیزات فنی مناسب جهت تشکیل 7-6 تیم فنی مهیا شده است، که از 1569 روستای بالای 20 خانوار استان تاکنون 1400 روستا به‌طور کامل پایش شده است.

حیدری در پایان گفت: پیگیری‌های لازم با مدیران فنی شرکت های‌وب برای راه اندازی رادیوترانک به‌منظور استفاده از کانال اختصاصی مکالمه‌های تلفنی در مواقع بحران انجام شده است.

بر اساس این گزارش، جلسه شورای اداری به ریاست شهاب حیدری و با حضور مدیران و کارشناسان شرکت ارتباطات زیرساخت، مخابرات منطقه‌ای، پست‌بانک، پست‌، های‌وب، اپراتور دوم، سازمان تنظیم مقررات منطقه جنوب غرب و همچنین کارشناسان اداره کل ارتباطات در سالن جلسات این اداره کل تشکیل شد.
۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰
تعداد بازدید : ۵۶۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید