اخبار

توسط مشاور وزیر ارتباطات انجام شد؛

ابلاغ پیام وزیر ارتباطات به خانواده شهید مرتضوی نژاد

ابلاغ پیام وزیر ارتباطات به خانواده شهید مرتضوی نژاد
مشاور وزیر ارتباطات در امور ایثارگران با حضور در منزل شهید حاج مهدی مرتضوی نژاد ضمن ابلاغ سلام و پیام وزیر ارتباطات گفت: از شهدا درس های بسیاری آموخته ایم و امیدواریم بتوانیم بیشتر از گذشته در خدمت به کشور فعالیت کنیم تا ادای دینی به شهدا باشد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، امیر محمدی ستا مشاور وزیر ارتباطات در امور ایثارگران در اجرای برنامه مدون توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و لزوم نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات مرتبط با ایثارگران به استان اصفهان سفر کرد.
وی در این سفر ابتدا به گلزار شهدای این استان رفت و ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، در مراسم غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدای استان اصفهان شرکت کرد.
سپس محمدی ستا برای دیدار و تجلیل از خانواده شهید حاج مهدی مرتضوی نژاد به منزل آن شهید بزرگوار رفت و با ابلاغ سلام و پیام وزیر ارتباطات به خانواده آن شهید معزز، گفت: صبر و متانت خانواده شهدا در این موقعیت ستودنیست. 
در این دیدار که مطلب زاده مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان نیز حضور داشت، امیر محمدی ستا مشاور وزیر ارتباطات در امور ایثارگران به ضرورت دیدار مدیران با خانواده شهدا اشاره کرد و ادامه داد: درمقابل شهدا شرمنده هستیم درحالیکه از شهدا درس های بسیاری آموخته ایم و امیدواریم بتوانیم بیشتر از گذشته در خدمت به کشور فعالیت کنیم تا ادای دینی به شهدا باشد.
بنابه این گزارش، شهید حاج مهدی مرتضوی نژاد از کارکنان پژوهشگاه فضایی ایران بود که حین انجام ماموریت در آذر ماه سال 1366 در تهران به شهادت رسید.
در ادمه محمدی ستا در جلسه مشترکی با حضور تمامی مدیران و مسوولان حوزه ارتباطات استان اصفهان شرکت کرد که مشکلات و درخواست های ایثارگران در آن جلسه مطرح شد.
وی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از رشادت ها و دلاوری های این عزیزان در دوران دفاع مقدس به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطرات و همچنین ترویج الگوی فداکارانه شهدا و ایثارگران اشاره کرد و از تمامی مسوولان و مدیران استان خواستار رسیدگی به مسایل و مشکلات این عزیزان شد.
مشاور وزیر ارتباطات در امور ایثارگران تمامی موفقیت های این روزها را مرهون خون شهدا و از خود گذشتگی و رشادت های ایثارگران داسنت و بر ارج نهادن به مقام این عزیران تاکید کرد.

۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۳۲
تعداد بازدید : ۶۴۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید