اخبار

بهنامی مدیرکل پست تهران شد

طی مراسمی با حضور دکتر محبیان مدیرعامل شرکت پست حمید بهنامی به عنوان مدیرکل جدید پست استان تهران معرفی و از زحمات مدیرکل سابق تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در این جلسه که بیست و ششم مهرماه سال جاری و با شرکت اعضای هیأت‌مدیره، معاونان مدیرعامل و جمعی از مدیران ستادی و اجرایی درسالن اجتماعات اداره کل پست استان تهران برگزار شد، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ضمن ارایه گزارش عملکرد یکسال گذشته شرکت پست, سهم پست تهران را از رشد 40درصدی ترافیک مرسولات پستی بسیار چشمگیر و قابل تحسین عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت پست ضمن معرفی بهنامی به عنوان مدیرکل جدید اداره کل پست استان تهران، از او خواست تا ضمن هم راستا بودن با شبکه، با ایجاد تحولات جدید عملکرد این اداره را بیش از پیش بهبود بخشد.
وی فضای پست را فضای کار دانست و افزود: از آنجا ‌که شرکت پست یک بنگاه اقتصادی است به همین علت می بایست در خروجی کار کیفیت و افزایش رضایت‌مندی مردم را در نظر بگیریم.
مدیرعامل شرکت پست با اشاره به ضرورت توسعه خصوصی‌سازی در شبکه پستی از مدیران خواست تا با برون‌سپاری کارها، فرصت بیشتری برای خود در جهت تدوین استراتژی‌ و برنامه‌ها فراهم کنند.
وی برنامه‌ریزی، دادن اختیارات در مسایل اجرایی، سیاستگذاری و هماهنگی به مناطق، انجام کارهای علمی و ارتقای پرسنل را قدم مهم و مثبتی در جهت پیشبرد اهداف دانست و اظهار امیدواری کرد که با انجام اقدامات مذکور زیربنای خوبی برای مدیریت شبکه پستی کشور ایجاد شود.
رئیس هیئت‌مدیره در پایان خواستار افزایش نقاط تماس بین مردم و دولت در قالب پیشخوان دولت شد.
حمید بهنامی مدیرکل سابق پست همدان و مدیر کل فعلی پست تهران نیز در این جلسه به سابقه 17 ساله خود در پست اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: با توجه به انتظاراتی که از پست تهران می‌رود امیدوارم بتوانم دنباله‌رو اهداف مهری باشم.
بهنامی در ادامه به موضوع تفویض اختیار به مناطق پستی اشاره کرد و افزود: ما از دکتر محبیان انتظار داریم تا سطح سازمانی استان تهران را بالاتر برده تا پست تهران وظیفه اصلی خود را اجرا کند.
وی همچنین ضمن تأکید بر حجم بالای کار در پست تهران, آمادگی خود را برای رساندن پست تهران به جایگاه اصلی اعلام داشت.
حسین مهری مدیرکل سابق پست استان تهران نیز در این جلسه طی سخنانی با اشاره به موفقیت های اخیر پست استان تهران در جهت افزایش سرانه مرسوله، افزایش درآمد و اعتبارات، کاهش زمان سیر مرسولات، جلب رضایت مخابرات در توزیع قبوض، ایجاد 200 دفتر خدمات ارتباطی، کسب رتبه ممتاز طرح تکریم از سوی استانداری و ... را مرهون تلاش بی‌وقفه پرسنل پست تهران دانست و از همه آنها تقدیر کرد.
مهری در ادامه ضمن تأکید بر ضرورت یکپارچگی مدیریت در پست تهران اظهار داشت: پست تهران نیاز به استقلال و ارتقا دارد.
وی در پایان آمادگی خود را برای همکاری با بهنامی اعلام کرد و از همه پرسنل پست تهران خواست تا با مدیر جدیدشان نهایت همکاری را داشته باشند.

انتهای پیام


۱ آبان ۱۳۸۵ ۱۱:۴۰
روابط عمومی |
تعداد بازدید : ۳,۷۵۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید