اخبار

پیام دکتر نامی به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان

پیام دکتر نامی به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان
سلام و درود بی پایان بر صورت و سیرت پیامبرگونه حضرت علی اکبر (ع) ، سرو بوستان ایستادگی که یادگار امیرالمومنین علی (ع) و سرباز وفادار سیدالشهداء (ع) در صحنه عاشوراست .
جوانان همواره پیشگامان اصلی تحولات و تغییرات اجتماعی و سیاسی بوده اند و پویایی و سازندگی در عرصه فردی و اجتماعی با همت جوانان که ارزنده ترین ذخایر و سرمایه های جوامع انسانی به شمار می آیند حاصل می شود .
از این رو با الهام از رهنمودهای حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) که می فرمایند : " جوانان چون پرچمدار ، بدنه و عقبه نظام هستند ، باید همیشه در صحنه باشند ، علمی و عملی دانش بیاندوزند ، به تخصص های مختلف دست پیدا کنند تا کشورمان بی نیاز شود ، مستقل بماند و وابسته نباشد . جوانان آینده ساز این دیارند ، باید به آنها اعتماد کرد ، اعتقاد داشت و هدایت کرد و جوانان را باید در صحنه نگه داشت " رجاء واثق دارم که جوانان عزیز در مسیر اعتلای فرهنگ ناب و در راستای نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچون گذشته حضور پرشور و شعور خواهند داشت و در تمامی صحنه ها
آینده ای روشن و زیبا توام با پیشرفت و عدالت را برای کشو رقم خواهند زد .
اینجانب فرارسیدن ولادت باسعادت فرخ لقای نگارخانه عاشورا ، سرو باغ احمدی و آیینه محمدی حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به همه مردم بزرگوار خصوصا" جوانان عزیز و برومند میهن اسلامی تبریک وتهنیت عرض می نمایم .
امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظلله العالی) و بهره مندی از فضایل الگوی جوانان حضرت علی اکبر(ع) همواره پیروز و سربلند باشید .

۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵
تعداد بازدید : ۴,۳۸۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید