اخبار

وزیر ارتباطات فناوری اطلاعات: حضور حماسی مردم در انتخابات، سرود پیروزی را طنین انداز کرد

وزیر ارتباطات فناوری اطلاعات: حضور حماسی مردم در انتخابات، سرود پیروزی را طنین انداز کرد
دکتر محمد حسن نامی با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: این انتخابات، یک حماسه وصف ناپذیر بود که می بایست بابت حضور گسترده و پرشور ملت هوشیار و هدایت پیامبرگونه ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) به منظور خلق این حماسه تقدیر و قدردانی کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات دکتر محمد حسن نامی در این پیام تصریح کرد: درود خدا بر ملت قدرشناس و نستوه ایران اسلامی که با حضور به یادماندنی خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شادی مضاعف بر شادکامی های ماه شعبان العظم بخشیدند و با حضور تعیین سرنوشت، شیوه فداکاری و خلق حماسه را ترسیم کردند و بار دیگر همچون گذشته آیه های ایثار را معنا بخشیدند.
وی افزود: شمیم عطر حضور دیگر بار از قدوم مهرانگیز امت اسلامی بر پهنه مام میهن ایران اسلامی بر مشام جهانیان نشست. این حماسه که تجلی صداقت و عشق به ولایت، اسلام و ایران را به تصویر کشید دوستان را به وجد آورد و دشمنان را متعجب ساخت.
وزیر ارتباطات فناوری اطلاعات این حماسه دل انگیز و حضور پرنشاط آحاد ملت سلحشور و انقلابی را مدیون رهبریهای مدبرانه و حکیمانه حضرت امام خامنه ای می باشیم که با بیانات گرانسنگ، وحدت، همبستگی، همدلی و یکپارچگی امت اسلامی را رقم زدند دانست و گفت: در واقع این حضور هوشمندانه مردم، لبیک دوباره ای بر فراخوان مقام معظم رهبری بود که سرود پیروزی را در سراسر ایران اسلامی طنین انداز کرد.
وی تاکید کرد: اینجانب این حضور بی بدیل و سراسر شور را به رهبر فرزانه جمهوری اسلامی ایران، مردم بزرگوار و همچنین حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی منتخب مردم، تبریک و شاد باش گفته و از خداوند سبحان برای ایشان که از مدیران توانمند، خدوم و شجاع می باشند آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.
۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۵:۴۴
تعداد بازدید : ۱,۱۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید