اخبار

پیام تبریک وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری

پیام تبریک وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور پیامی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران را یک حماسه وصف ناپذیر دانست و از حضور گسترده و پرشور ملت هوشیار و هدایت پیامبرگونه ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) به منظور خلق این حماسه تقدیر و قدردانی کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات متن پیام دکتر محمد حسن نامی بدین شرح می باشد:
درود خدا بر ملت قدرشناس و نستوه ایران اسلامی که با حضور به یادماندنی خود در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شادی مضاعف بر شادکامی های ماه شعبان العظم بخشیدند و با حضور تعیین سرنوشت، شیوه فداکاری و خلق حماسه را ترسیم کردند و بار دیگر همچون گذشته آیه های ایثار را معنا بخشیدند.
شمیم عطر حضور دیگر بار از قدوم مهرانگیز امت اسلامی بر پهنه مام میهن ایران اسلامی بر مشام جهانیان نشست. این حماسه که تجلی صداقت و عشق به ولایت، اسلام و ایران را به تصویر کشید دوستان را به وجد آورد و دشمنان را متعجب ساخت.
این حماسه دل انگیز و حضور پرنشاط آحاد ملت سلحشور و انقلابی را مدیون رهبریهای مدبرانه و حکیمانه حضرت امام خامنه ای می باشیم که با بیانات گرانسنگ، وحدت، همبستگی، همدلی و یکپارچگی امت اسلامی را رقم زدند و در واقع این حضور هوشمندانه مردم، لبیک دوباره ای بر فراخوان مقام معظم رهبری بود که سرود پیروزی را در سراسر ایران اسلامی طنین انداز کرد.
اینجانب این حضور بی بدیل و سراسر شور را به رهبر فرزانه جمهوری اسلامی ایران، مردم بزرگوار و همچنین حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی منتخب مردم، تبریک و شاد باش گفته و از خداوند سبحان برای ایشان که از مدیران توانمند، خدوم و شجاع می باشند آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.


۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۵:۴۱
تعداد بازدید : ۱,۱۰۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید