اخبار

پیام دکتر نامی به مناسبت تولد حضرت سجاد(ع)

پیام دکتر نامی به مناسبت تولد حضرت سجاد(ع)
مقام معظم رهبری: اسرای ما از آن کسانی هستند که نامشان در تاریخ انقلاب و ایران جاودانه خواهد ماند.
بار دیگر فجر شعبان المعظم با نسیمی دل انگیز ولادت اختران عرشی را مژده داد تا با ترنم جانفزایش روح و جان تشنه خدا محوران، ولایتمداران و منتظران ظهور دولت یار را طراوتی تازه بخشد.
فرارسیدن پنجم شعبان خجسته میلاد روح دعا، امام زین العارفین، سید الساجدین حضرت امام زین العابدین (ع) را به تمامی آزادگان غرور آفرین ایران اسلامی و جناب عالی تبریک و شادباش می گویم.
آزادگان مقاوم و صبور، یادگاران روزهای سخت اسارت و مردان مرد، که بهترین لحظات زندگی خود را در بند گذراندند تا همانند حضرت امام سجاد (ع) سرود آزادگی را به گوش ظالمان جهان برسانند، فرزندان مقاوم و استوار خمینی کبیر (ره) با ایستادگی در مقابل خفاشان شب پرست، روشنایی را به ارمغان آوردند تا ثابت نمایند پیام آوران خط سرخ حضرت امام حسین (ع) و اهل بیت گرامیش هستند.
ای اسطوره های شجاعت و پایداری و ای آزادگان شرف و معرفت که گل واژه های صبر و استقامت را تمرین کردید بر شما درود و سپاس می فرستم و فرا رسیدن پنجم شعبان، سالروز میلاد حضرت امام سجاد (ع) را به جناب عالی و یادگاران دوران استقامت تبریک و تهنیت می گویم.
همواره در پناه حق و در سایه توجهات حضرت امام عصر (عج) و تحت رهبری مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای( مد ظله العالی) موفق و سربلند باشید.

۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱
تعداد بازدید : ۱,۰۸۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید