اخبار

پیام دکتر نامی به مناسبت تولد حضرت ابوالفضل(ع)

پیام دکتر نامی به مناسبت تولد حضرت ابوالفضل(ع)
مقام معظم رهبری:جانبازان، یادگار آزمایشهای بزرگ ملی محسوب می شوند و ملت ایران باید برای همیشه به آنان به عنوان الگوهای مقاومت ارج بنهد و آنان را گرامی بدارد.
بار دیگر فجر شعبان المعظم، با نسیمی دل انگیز ولادت اختران عرش را مژده داد تا با ترنم جانفزایش روح و جان تشنه خدا محوران، ولایتمداران و منتظران ظهور دولت یار را طراوتی تازه بخشد.
چهارم شعبان خجسته میلاد حضرت عباس (ع)، بزرگ جانباز تاریخ انسانیت است که صحنه کربلا را تجلیگاه ایثار و جانبازی نمود. دست حیدر آسای عباس (ع) شعر زیبای عشق و ایثار در راه ولایت را با خون سرخ بر زمین تفتیده کربلا نگاشت و راه و رسم عاشقی و شیوه جانبازی را به جهانیان آموخت.
جانبازان از وادی شهادت بازگشته اند، اما نه به اختیار خود که با تقدیر خدا و مشیت الهی در دنیا مسکن گزیده اند. جانبازان تلخی ماندن را با شیرینی ادای تکلیف جبران کرده اند آنان مانده اند تا به ما در راه ماندگان، راه رستگاری بیاموزند . جانبازان این آیه های ایثار مانده اند تا پرچم امام خمینی (ره) را بر افراشته نگاه دارند. آنان مانده اند تا بگویند کدام راه، راه اصیل انقلاب است.
ای یاران، ای جانبازان، ای وفادران ایثار و تصویر گران ایمان، به احترام قدم های پر صلابت عباس دلاور، عرشیان در گوش خاکیان، حدیث تهنیت می خوانند. این ولادت پر میمنت را به جنابعالی و جانبازان عزیز و زورق نشینان دریای بی کرانه معرفت و ایثار خالصانه تبریک و شادباش می گویم.

امید است در پناه خداوند و ظل توجهات منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهبریهای حکیمانه مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی

خامنه ای (مد ظله العالی) همواره سربلند و پایدار باشید.

۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹
تعداد بازدید : ۹۸۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید