اخبار

پیام دکتر نامی به مناسبت تولد حضرت امام حسین(ع)

پیام دکتر نامی به مناسبت تولد حضرت امام حسین(ع)
مقام معظم رهبری: عنوان پاسدار، یادگار روزهاری افتخار برای همه دوران تاریخ ما در آینده، و یادگار لحظه های حساس این انقلاب است؛ که اگر پاسدار نبود، هیچ چیزی نبود و هیچ چیزی نمی ماند.
بار دیگر فجر شعبان المعظم، با نسیمی دل انگیز ولادت اختران عرش را مژده داد تا با ترنم جانفزایش روح و جان تشنه خدا محوران، ولایتمداران و منتظران ظهور دولت یار را طراوتی تازه بخشد.
فرا رسیدن سوم شعبان خجسته میلاد مصباح هدایت، عصاره وحی حضرت حسین بن علی (ع) را به کلیه پاسداران صادق حریم ولایت و غرور آفرینان سپاه اسلام تبریک و تهنیت عرض می نمایم. پاسداران سربلند، حافظان ارزشهای انقلاب اسلامی و سبز پوشان عزت و غیرت ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی اند، سرافرازانی که زندگی و جان شیرین خویش را در طبق اخلاص گذاشتند تا پرچم اقتدار و امنیت در سراسر میهن عزیزمان همواره در اهتزاز باشد.
افتخار و مباهات بر دلیر مردان سپاهی که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند " اگر سپاه نبود کشور هم نبود" هر ساله روزشان را به عطر خوش میلاد بزرگ و آسمانی امیر قلبها و دلهای مردم آزاده جهان حضرت ابا عبدالهن الحسین (ع) معطر می سازند و عزت خویش را در کوی دلدادگی به آن امام همام و در طریق آن سترگ مرد جهان بشریت جستجو می کنند.
ای پاسداران شرف و آزادگی، خلوص نیت و صداقت آسمانی تان و روح بزرگ و اندیشه بلندتان را صمیمانه می ستایم و کلام آمیخته با عشق و سلام سرشار از ستایش را نثار وجود گرانقدرتان میکنم.
امید است با استعانت از خداوند متعال و ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) سرافراز و سربلند باشید.
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷
تعداد بازدید : ۹۴۴

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید