اخبار

بیانیه روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

بیانیه روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)
روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور بیانیه ای فرارسیدن بیست و چهارمین سالگرد عروج ملکوتی روح خدا و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) را به پیروان راستین ولایت و آن امام سفر کرده، تسلیت گفت.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخشی از این بیانیه آمده است: مردم قدرشناس ایران اسلامی هر ساله در چهاردهم خرداد در فراق پرچمدار وادی عشق و امام مقتدای خود حضرت امام خمینی (رضوان ا.. تعالی علیه) به سوگ می نشینند تا ولایتمداری و وفاداری خویش را به طلایه دار نهضت اسلامی اعلام نمایند.
در بخش دیگر بیانیه آمده است: ملت سلحشور و هشیار ایران اسلامی با تأسی از آموزه های اسلام عزیز و فرامین حضرت امام خمینی(ره) و رهبریهای داهیانه مقام معظم رهبری نخواهند گذاشت تا انقلاب اسلامی که ثمره خون هزاران شهید والامقام می باشد به دست نااهلان و نابخردان بیفتد و در این راه با حمایت از موج اسلامخواهی ملتهای بیدار جهان، اجازه نخواهند داد تا فتنه گران و جهان خواران مستکبر به امیال نامشروع خود دست یابند.
در بخش دیگر این بیانیه می خوانیم: مردم ولایت مدار ایران اسلامی در حالی در سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) به سوگ می نشینند که در پیش رو، آزمونی بس بزرگ دارند، آزمونی که باید رئیس جمهور خود را انتخاب نمایند. بر همین اساس و با الهام از منویات بت شکن زمان که انتخابات را عرصه تجلی اراده ملت برای دخالت در تعیین سرنوشت خودشان می دانستند در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهند کرد تا برگ زرین دیگری بر کتاب پر افتخار ایران اسلامی بیفزایند.
همچنین در بخش پایانی این بیانیه آمده است: کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمانهای وابسته، همگام با اقشار مختلف مردم در سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) شرکت کرده و با حضور در پای صندوق های رای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بار دیگر حماسه ای بزرگ و بی بدیل را به نمایش خواهند گذاشت.
۱۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۳:۲۱
تعداد بازدید : ۱,۰۸۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید