اخبار

پیام وزیر ارتباطات به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

پیام وزیر ارتباطات به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور پیامی خطاب به حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی فرا رسیدن بیست و چهارمین سالگرد عروج ملکوتی روح خدا و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) را به پیروان راستین ولایت و آن امام سفرکرده، تسلیت گفت.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخشی از این پیام آمده است: بی شک شمع بی بدیل انقلاب اسلامی که در حقیقت حرکتی پیامبرگونه در مسیر تاریخ بود توسط آن پیرفرزانه، روشن و با اراده مستحکم و نور وجود حضرتش با تکیه بر ایمان جوانان جان برکف این دیار، ایران اسلامی سپیده فجر پیروزی و آزادی را تجربه کرد که انوار این بیداری در جهان روز به روز در حال روشن تر شدن است.
در بخش دیگر این پیام آمده است: چهاردهم خرداد ماه، سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بار دیگر فرا می رسد و آرمانهای بلند آن مرد الهی و مطهر، همچون خورشیدی در آسمان جانها تلالو می گیرد.
همچنین در بخش پایانی این پیام می خوانیم: فرارسیدن سالگرد حضرت امام خمینی(ره) را به حضرت عالی و بیت معظم آن امام سفرکرده تسلیت عرض نموده، امید است با استعانت از ذات اقدس الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم و تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در خدمتگزاری و نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره موفق و مؤید باشید.

۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۵:۱۴
تعداد بازدید : ۱,۱۱۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید