اخبار

مدیر کل بازرسی شکایات شرکت مخابرات ایران: مزایده شماره‌های رند تلفن همراه تا پایان ماه جاری انجام می شود

مدیر کل بازرسی شکایات شرکت مخابرات ایران: مزایده شماره‌های رند تلفن همراه تا پایان ماه جاری انجام می شود
مدیر کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت مخابرات ایران گفت: طی یک هفته آینده نحوه برگزاری مزایده شماره‌های رند از طریق رسانه‌ها اعلام و تا پایان ماه جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، غلامعلی سلیمانی در میزگرد مطبوعاتی صبح امروز اظهار داشت: در حال حاضر آئین‌نامه برگزاری مزایده در بخش تلفن همراه تهیه و تدوین شده و تا پایان ماه جاری، این مزایده را با حضور نماینده دادستان، دیوان محاسبات و بازرسی کل کشور برگزارخواهیم کرد.
وی افزود: بر اساس اطلاعات موجود، در حال حاضر بیش از 400 هزار شماره رند و مناسب در کشور وجود دارد که در هر نوبت، 500 شماره تلفن همراه به مزایده گذاشته خواهد شد.
عضو کمیته شماره‌های رند و مناسب تلفن‌های سیار و ثابت، خاطر نشان کرد: در این مزایده شماره‌ها باکدهای متفاوت وجود دارد و قیمت پایه نیز بر اساس قیمت‌های حدود بازار تعیین خواهد شد.
غلامعلی سلیمانی خاطر نشان کرد: هزینه اضافی از فروش این خطوط به شرکت ارتباطات سیار داده خواهد شد تا درجهت خدمت به مردم هزینه شود.
وی در خصوص شماره‌های رند و مناسب، تلفن ثابت نیز اظهار داشت: در این خصوص برخی مشکلات فنی وجود دارد که کارشناسان در حال بررسی و یافتن راه حل‌های مناسب برای آن هستند.
وی افزود: این موضوع که امکان انتقال خط واگذار شده تنها در محدوده مرکز مورد نظر وجود داشته باشد یا در دیگر مراکز نیز این امکان فراهم باشد، از جمله مشکلات فنی موجود در این حوزه است.
مدیر کل بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت مخابرات ایران در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تخلفات مخابراتی نیز گفت: 165 میلیون تومان چک مسروقه و چک جعل امضاء شده شرکت مخابرات و 16 میلیون تومان سرقت کابل در یکی از استان‌های جنوبی کشور از جمله پرونده‌های در دوره گذشته است که مورد بررسی قرار گرفته و متخلفان به مراجع ذیربط تحویل شدند.
وی افزود: باز پس‌گیری وسایل نقلیه متعلق به شرکت مخابرات ایران که در اختیار افراد یا نهادهایی خارج از مجموعه مخابرات بود، نیز از دیگر دستاوردهای این اداره کل طی یک سال گذشته است.
غلامعلی سلیمانی در خصوص دفاتر خدمات ارتباطی نیز گفت: بازرسی از این دفاتر در اولویت‌های کاری اداره کل بازرسی قرار دارد و در حال حاضر برای دومین بار پنج گروه متخصص از کارشناسان مشغول بررسی دفاتر خدمات ارتباطی در سطح استان تهران هستند.
وی خاطر نشان کرد: بر اساس اطلاعات موجود تخلفات در این دفاتر نسبت به گذشته کاهش یافته است.

انتهای پیام

۱۶ مهر ۱۳۸۵ ۱۲:۱۴
تعداد بازدید : ۳,۷۹۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید