یکشنبه، ۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۲۲

اخبار

مدير کل بازرسي شکايات شرکت مخابرات ايران: مزايده شماره‌هاي رند تلفن همراه تا پايان ماه جاري انجام مي شود

مدير کل بازرسي شکايات شرکت مخابرات ايران: مزايده شماره‌هاي رند تلفن همراه تا پايان ماه جاري انجام مي شود
مدير کل بازرسي، ارزيابي عملکرد و پاسخگويي به شکايات شرکت مخابرات ايران گفت: طي يک هفته آينده نحوه برگزاري مزايده شماره‌هاي رند از طريق رسانه‌ها اعلام و تا پايان ماه جاري برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، غلامعلي سليماني در ميزگرد مطبوعاتي صبح امروز اظهار داشت: در حال حاضر آئين‌نامه برگزاري مزايده در بخش تلفن همراه تهيه و تدوين شده و تا پايان ماه جاري، اين مزايده را با حضور نماينده دادستان، ديوان محاسبات و بازرسي کل کشور برگزارخواهيم کرد.
وي افزود: بر اساس اطلاعات موجود، در حال حاضر بيش از 400 هزار شماره رند و مناسب در کشور وجود دارد که در هر نوبت، 500 شماره تلفن همراه به مزايده گذاشته خواهد شد.
عضو کميته شماره‌هاي رند و مناسب تلفن‌هاي سيار و ثابت، خاطر نشان کرد: در اين مزايده شماره‌ها باکدهاي متفاوت وجود دارد و قيمت پايه نيز بر اساس قيمت‌هاي حدود بازار تعيين خواهد شد.
غلامعلي سليماني خاطر نشان کرد: هزينه اضافي از فروش اين خطوط به شرکت ارتباطات سيار داده خواهد شد تا درجهت خدمت به مردم هزينه شود.
وي در خصوص شماره‌هاي رند و مناسب، تلفن ثابت نيز اظهار داشت: در اين خصوص برخي مشکلات فني وجود دارد که کارشناسان در حال بررسي و يافتن راه حل‌هاي مناسب براي آن هستند.
وي افزود: اين موضوع که امکان انتقال خط واگذار شده تنها در محدوده مرکز مورد نظر وجود داشته باشد يا در ديگر مراکز نيز اين امکان فراهم باشد، از جمله مشکلات فني موجود در اين حوزه است.
مدير کل بازرسي و ارزيابي عملکرد و پاسخگويي به شکايات شرکت مخابرات ايران در بخش ديگري از سخنان خود در خصوص تخلفات مخابراتي نيز گفت: 165 ميليون تومان چک مسروقه و چک جعل امضاء شده شرکت مخابرات و 16 ميليون تومان سرقت کابل در يکي از استان‌هاي جنوبي کشور از جمله پرونده‌هاي در دوره گذشته است که مورد بررسي قرار گرفته و متخلفان به مراجع ذيربط تحويل شدند.
وي افزود: باز پس‌گيري وسايل نقليه متعلق به شرکت مخابرات ايران که در اختيار افراد يا نهادهايي خارج از مجموعه مخابرات بود، نيز از ديگر دستاوردهاي اين اداره کل طي يک سال گذشته است.
غلامعلي سليماني در خصوص دفاتر خدمات ارتباطي نيز گفت: بازرسي از اين دفاتر در اولويت‌هاي کاري اداره کل بازرسي قرار دارد و در حال حاضر براي دومين بار پنج گروه متخصص از کارشناسان مشغول بررسي دفاتر خدمات ارتباطي در سطح استان تهران هستند.
وي خاطر نشان کرد: بر اساس اطلاعات موجود تخلفات در اين دفاتر نسبت به گذشته کاهش يافته است.

انتهاي پيام

۱۶ مهر ۱۳۸۵ ۱۲:۱۴
تعداد کلیک: ۳,۲۶۸

اظهارنظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد.