اخبار

فعالیت سومین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICTINQA)آغاز شد

فعالیت سومین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICTINQA)آغاز شد
فعالیت سومین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران (ICTINQA)آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت دکتر «محمد رضا زارع »عضو شورای سیاست گذاری و مجری جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران با اعلام این مطلب افزود:ثبت نام سومین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران از اول خرداد ماه 92 آغاز شد.
وی افزود:متقاضیان شرکت در این جایزه، می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 88113528 ،88113585 و 88463339 تماس حاصل فرمایند و همچنین از طریق سایت جایزه به نشانیWWW.ICTINQA.IR نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
دکتر زارع با بیان این مطلب که در سال های اخیر در بخش های مختلف شاهد تحولات مثبتی در زمینه کیفیت بوده ایم تصریح کرد: مباحث کیفی نیزبه طور جدی در بخش خدمات ،صنعت و فناوری اطلاعات مطرح شده است.
مجری جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد:جایزه ملی کیفیت ICTدر سطح گسترده ابزاری برای ارتقای کیفیت و در نتیجه توسعه اقتصادی در سال حماسه سیاسی ،حماسه اقتصادی است و بر همین اساس تلاش می کنیم در مسیر تعالی و اعتلاء با استفاده از الگو های موفق کیفیت حرکت کنیم .
وی افزود:انتقال دانش و نهادینه سازی فرهنگ مدیریت کیفیت و خود ارزیابی به واحد های متقاضی از برنامه های دبیرخانه جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران است

۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰
تعداد بازدید : ۱,۵۳۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید