اخبار

طی دوماه گذشته ،30 میلیون و 185 هزار ساعت از شبکه هوشمند اینترنت استفاده شد

«محمدعلی صدقی» رئیس اداره پشتیبانی فنی سوئیچ و مسئول شبکه هوشمند استان تهران گفت: در دو ماه گذشته مردم با استفاده از سرویس PRM شبکه هوشمند، بیش از 30 میلیون و 185 هزار ساعت وصل اینترنت شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، «محمدعلی صدقی»  ضمن بیان این مطلب افزود: در دو ماه اخیر 28 میلیون رکورد ثبت شده داشتیم و به‌طور میانگین 430 هزار تماس با شبکه هوشمند برای ارتباط با اینترنت در هر روز ثبت شده است.
وی با بیان اینکه درآمد شرکت از اینترنت هوشمند در سیکل اخیر دو میلیارد و 600 میلیون تومان بوده است گفت: با وجود آنکه بیش از یک سال از زمان راه‌اندازی شبکه هوشمند در استان تهران نمی‌گذرد اما در هر دوره شاهد افزایش درآمدها از این سرویس‌های ارزش افزوده هستیم.
متخصص شبکه هوشمند شرکت مخابرات استان تهران محو کارت‌های اینترنتی و فراغت شرکتهای ارایه‌دهنده خدمات اینترنتی از مشکلات و دغدغه‌های کارت، دسترسی سریع و آسان کاربران به اینترنت از طریق شبکه هوشمند، به حداقل رسیدن قطع ارتباط اینترنتی، افزایش تقاضای 90 درصدی برای بهره‌گیری از سرویس اینترنت هوشمند و رضایت مردم، شرکتهای ارایه‌دهنده خدمات اینترنتی و شرکت مخابرات استان تهران به خاطر درآمدزایی را از مهم‌ترین تاثیرات شبکه هوشمند عنوان کرد و افزود: در سال گذشته انگیزه‌ای در استانهای کشور برای استفاده از این سرویس وجود نداشت ولی اکنون برای گسترش شبکه نیازمند خریداری تجهیزات هستیم.
مهندس صدقی با تاکید بر تدوین و طراحی مدل تجاری و اقتصادی برای پروژه‌های مخابراتی و ارتباطی در سطح شرکت خاطرنشان ساخت: تلفن‌های ثابت به سقف اشباع رسیده است و ما اگر نتوانیم از سرویس‌های ارزش افزوده استفاده کنیم شاهد کاهش درآمدهای شرکت خواهیم بود.
وی بزرگترین تهدید شرکت را عدم شناخت سرویس‌های ارزش افزوده و مقاومت در برابر تغییرات و اصرار بر روش‌های قبلی دانست و توجیه کامل کارکنان شرکت نسبت به سرویس‌های ارزش افزوده و فناوری‌های جدید را امری ضروری خواند.

انتهای پیام

۱۱ مهر ۱۳۸۵ ۱۳:۱۰
تعداد بازدید : ۳,۵۳۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید