اخبار

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات : سرمایه گذاری در بخش فناوری اطلاعات، صرفه جویی در هزینه ها ست

سرمایه گذاری در بخش فناوری اطلاعات با توجه به اهمیت آن در کشور، باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.
به گزارش واحد خبر ، روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دکتر محمد حسن نامی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، در چهارمین دور سفر استانی هیات دولت به استان گیلان اظهار داشت: در این دوره از سفر های استانی به دنبال تصویب مصویات جدید نیستیم بلکه در صدد تسریع در انجام مصوباتی هستیم که در دور ه های قبل مصوب شده است.
وی ادامه داد: دولت دهم تلاش دارد در ماه های پایانی این مصوبات را به انجام برساند.
وی همچنین از هم کد سازی شماره های تلفن مشترکین ثابت در سراسر کشور خبر داد و گفت: کد های مشترکین تلفن ثابت در استان گیلان هم کد سازی شده و از این جمله می توان به هم کد سازی تلفنهای شهرهای لوشان و منجیل اشاره کرد.
وی ارائه خدمات بهتر به مشترکین تلفن ثابت و تبدیل تعرفه بین شهری با مرکز استان به تعرفه شهری ، تسریع دسترسی به شبکه های اینترنت و امکان استفاده همه مردم از خدمات مذکور ، کاهش هزینه ها و تأثیر مثبت اقتصادی برای مردم گیلان خصوصاً شهرهای کوچک ، از مزایای ارزشمند این طرح دانست.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که در جلسه ای با حضور مسوولان شهر آستانه اشرفیه سخن می گفت، افزود: باید برای ارائه خدمات ارتباطی به مناطق محروم بیشتر تلاش کنیم.
وی ادامه داد: حدود 10 هزار و 650 روستا در کشور داریم که عموم آنها زیر بیست خانوار جمعیت دارند اما از طریق ارتباطات بی سیم، خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات به درون روستا ها آمده است.۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱
تعداد بازدید : ۸۶۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید