اخبار

بخش خصوصی برای تامین نیازهای مخابراتی کشور فرا خوانده شد

بخش خصوصی برای تامین نیازهای مخابراتی کشور فرا خوانده شد
به منظور تامین تجهیزات مخابراتی کشور، ضمن اخذ برنامه تولید، مشکلات سوئیچ‌های تولید داخل به تمامی تولیدکنندگان آن اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات، جهت دستیابی به اطلاعات در مورد توان تولید سوئیچ های داخلی پرظرفیت بیش از 20K وبه منظور تطبیق حجم تولید آنها با نیازهای شرکت مخابراتی، از شرکت های تولید کننده تجهیزات مخابراتی خواسته شد ،ضمن ارائه اطلاعات کامل از میزان ظرفیت تولید سالیانه سوئیچ بیش از  20K برنامه تولید سال های آتی خود را نیز اطلاع دهند.

لازم به ذکر است از آنجایی که صدور گواهی تایید نمونه از جمله وظایف سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی است این سازمان در پی صدور اعلامیه ای، از تمامی تولیدکنندگان تجهیزات داخلی خواست که تا پایان مهرماه لیست تجهیزات مخابراتی که قابلیت لازم جهت ورود به شبکه مخابرات کشور را دارند، اعلام کنند..
در بخشی از ابلاغیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوی آمده است: با عنایت به سیاست‌های حمایتی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات از تولید کنندگان داخلی تجهیزات مخابراتی و ایجاد فضای رقابتی مناسب و افزایش سطح کیفیت خدمات و تولیدات، بر ایجاد یک نظام منسجم در جهت تأیید نمونه تجهیزات مخابراتی اعم از تجهیزات مشترکین (CPE) دسترسی (Access)، شبکه‌ای (سوئیچ و انتقال) و جانبی، قبل از ورود به شبکه مخابراتی کشور تأکید دارد.
گفتنی است، وجود توانمندی در جهت تضمین حفظ کیفیت محصول در تولید انبوه، خدمات پس از فروش و رعایت استانداردهای مرتبط با کیفیت از الزامات دریافت تایید نمونه است.

انتهای پیام

۱۱ مهر ۱۳۸۵ ۱۳:۰۸
تعداد بازدید : ۲,۶۶۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید