اخبار

مدیر کل دفتر امور بین الملل وزارت ارتباطات: دو ایرانی در اجلاس جوانان اتحادیه بین المللی مخابرات حضور می‌یابند

مدیر کل دفتر امور بین الملل وزارت ارتباطات: دو ایرانی در اجلاس جوانان اتحادیه بین المللی مخابرات حضور می‌یابند
مدیر کل دفتر امور بین الملل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگزاری اجلاس جوانان اتحادیه بین المللی مخابرات (ITU) با حضور دو جوان ایرانی در هنگ کنگ خبر داد.

مهندس پورنگ‌نیا در گفت‌وگو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: نمایندگانی از ایران برای حضور در اجلاس جوانان (ITU) اعلام آمادگی کردند، ما نیز با مکاتباتی که با برگزار کنندگان این اجلاس داشتیم، لیست نامزدها را برای آنها ارسال کردیم.
وی افزود: از میان کاندیداهایی که برای شرکت در این اجلاس اعلام آمادگی کرده‌ بودند برگزار کنندگان اجلاس جوانان (ITU) دو نفر از ایران را انتخاب کردند که این دو نماینده ماه دسامبر در شهر هنگ‌کنگ برای شرکت در اجلاس حاضر می شوند. مدیر کل دفتر امور بین الملل وزارت ارتباطات اظهار داشت: این پنجمین سالی است که به طور متوالی اجلاس جوانان اتحادیه بین المللی مخابرات به منظورجذب دانشجویان ممتاز دانشگاه ها برگزار می‌شود.
وی همچنین با اعلام این خبر که در اجلاس اخیر کمیته مدیریت جامع مخابراتی آسیا و اقیانوسیه به عنوان معاون کمیته مدیریت انتخاب شده است، گفت: کمیته مدیریت جامعه مخابراتی برنامه های سالانه جامعه مخابراتی آسیا و اقیانوسیه  را تایید و مصوب می‌کند.

وی گفت: مقر جامعه مدیریت مخابراتی آسیا و اقیانوسیه در کشور تایلند است و ما با آنها ارتباط بهینه ای برقرار کردیم.

انتهای پیام

۱۱ مهر ۱۳۸۵ ۰۹:۵۲
تعداد بازدید : ۲,۳۹۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید