اخبار

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری: انعقاد قرارداد مدت معین با نیروهای پیمانکار تا پایان ماه جاری اجرایی می شود

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری: انعقاد قرارداد مدت معین با نیروهای پیمانکار تا پایان ماه جاری اجرایی می شود
مصوبه 15 اسفند ماه سال گذشته هیات وزیران درخصوص نحوه بکارگیری نیروی انسانی برخی از مشاغل پیمانکاری تا پایان ماه جاری به طور کامل در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرا می شود.

دکتر پورمهدی در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این مطلب ؛‌ درخصوص مصوبه هیات وزیران افزود : برای اجرایی کردن مصوبه فوق در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ؛ در تاریخ 19 فروردین ماه سال جاری بخشنامه‌ای از سوی دکتر سلیمانی برای کلیه سازمانها و شرکتهای تابعه صادر شد.
وی اظهار داشت : براساس این بخشنامه ، کلیه واحدهای سازمانی و شرکتهای وابسته مکلف شدند به منظور اجرای بند یک و دو مصوبه هیات وزیران ، نسبت به شناسایی و تهیه آمار کارکنانی که به صورت تمام وقت از طریق شرکتهای پیمانکاری در مشاغلی از قبیل امور دفتری ، مسئول دفتر ، ماشین نویسی ، نگهبانی ، سرایداری ، مشاغل تخصصی و کارشناسی مشغول به کار بودند ، اقدام کنند.
مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری درخصوص ادامه روند اجرای مصوبه گفت : پس از ابلاغ این بخشنامه ، کمیته اجرایی مصوبه مذکور با حضور متخصصان مالی ، اداری و تدارکاتی شرکت مخابرات ایران و همچنین دفتر حقوقی ، بازرسی و امور اداری وزارت ، با ریاست مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری تشکیل شد.
وی خاطر نشان کرد : این کمیته که به منظور یافتن راه‌کارها و راهبردهایی جهت یکسان سازی اجرای مصوبه دولت تشکیل شده بود ، برای انجام وظایف محوله خارج از وظایف موظف بیش از 20 جلسه تشکیل داد.
وی تاکید کرد : « تهیه دو تیپ قرارداد برای مشاغل عمومی مستمر و مشاغل کارشناسی » ، « تهیه و ارسال آمار مربوط به متصدیان مشاغل موضوع بندهای یک و دو مصوبه به معاون اول رئیس جمهور » و « تهیه و ارسال آمار مربوط به کارکنان قراردادی شاغل از طریق بخش پیمانکاری در سطح کارشناسی به سازمان مدیریت » از جمله دستاوردهای جلسه‌های این کمیته بود.
دکتر پورمهدی ادامه داد :‌آمار مربوط به متصدیان مشاغل موضوع بندهای 1 و 2 مصوبه هیات وزیران در وزارت ارتباطات و قناوری اطلاعات 14 هزار و 461 نفر است که از این تعداد چهار هزار و صد و چهار نفر در سطح مشاغل کارشناسی ، تخصصی و بقیه در سطح مشاغل عمومی مستمر مشغول به کار هستند.
وی افزود : قبل از نهایی شدن قراردادهای تهیه شده ، طی جلساتی با حضور معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی وزارت ، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ، زیرساخت ، پست ، پست بانک و معاون مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات نقطه نظرات آنها نیز برای اعمال در متن قراردادها اخذ شد.
مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری در پایان خاطر نشان کرد : دکتر سلیمانی در تدوین مراحل اجرائی مصوبه دولت و اخذ مجوزهای مربوطه پیگیری های مستمر و مساعدتهای ویژه‌ای داشته‌اند.

انتهای پیام

۱۰ مهر ۱۳۸۵ ۱۲:۵۰
تعداد بازدید : ۴,۴۷۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید