اخبار

انتصاب مدیر کل بازرسی شرکت مخابرات استان زنجان

طی حکمی از سوی مشاور وزیر و رئیس بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ابوطالب کاظمی به سمت مدیر کل بازرسی شرکت مخابرات استان زنجان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در متن حکمی که از سوی سید شمس الدین بربرودی صادر شده ، آمده است:"جناب آقای ابوطالب کاظمی، نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مأموریتی و در اجرای بند 1/2 بخشنامه شماره 21456/1 مورخ 14/8/84 مقام محترم وزارت و پیرو هماهنگیهای بعمل آمده استانی، جنابعالی را به سمت رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت مخابرات استان زنجان منصوب می‌نمایم.
ضمناً تا ابلاغ نهایی تشکیلات بازرسی، مأموریت پیگیری و انجام امور مربوط به وظایف این مرکز در سطح واحدهای تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در آن استان، شامل ادارات کل پست و پست بانک نیز به جنابعالی محول می‌شود.
انتظار دارد هماهنگی و تعامل لازم را در پیگیری و انجام امور، با مدیران محترم شرکت مخابرات و ادارات کل پست و پست بانک استان و ادارات کل بازرسی شرکتهای مذکور در تهران بعمل آورید.
امید است در جهت تحقق اصول چهارکانه دولت شامل عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی و همچنین نصب العین قرار دادن تقوای الهی، برابر چارچوب شرح وظایف محوله جدیت و تلاش وافری را ایفا نمایید.
توفیقات شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم."
انتهای پیام

۴ مهر ۱۳۸۵ ۱۱:۵۸
تعداد بازدید : ۳,۵۲۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید