اخبار

انتصاب مدیر کل بازرسی شرکت پست بانک

طی حکمی از سوی مشاور وزیر و رئیس بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید محمد حسینی به سمت مدیر کل بازرسی شرکت پست بانک منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در متن حکمی که از سوی سید شمس الدین بربرودی صادر شده ، آمده است:" جناب آقای سید محمد حسینی، با استناد به بند 1/2 بخشنامه شماره 21456/1 و مفاد بخشنامه شماره 37257/1 مورخ 10/12/84 مقام محترم وزارت و پیرو هماهنگی بعمل آمده با رئیس محترم هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت پست بانک و نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی جنابعالی را به مدت 2 سال به سمت مدیر کل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت پست بانک منصوب می‌نمایم.
امید است در جهت تحقق اصول چهارکانه دولت شامل عدالت گستری، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا، پیشرفت و تعالی مادی و معنوی و همچنین نصب العین قرار دادن تقوای الهی، برابر چارچوب شرح وظایف محوله جدیت و تلاش وافری را ایفا نمایید.
توفیقات شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم."
انتهای پیام

۴ مهر ۱۳۸۵ ۱۱:۵۸
تعداد بازدید : ۳,۰۰۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید