اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه :

استان کرمانشاه جز استانهای برتر تولیدکننده نرم افزار در کشور است

استان کرمانشاه جز استانهای برتر تولیدکننده نرم افزار در کشور است
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه استان کرمانشاه جز استانهای برتر تولیدکننده نرم افزار در کشور است،گفت: جوانان می‌توانند با گذراندن دوره های آموزشی لازم در قالب شرکت‌های شتاب دهنده و استارت آپ ها در این حوزه فعالیت داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان به مناسبت نکوداشت هفته پدافند غیرعامل در جمعی از دانشجویان، فعالین بسیج دانشجویی و نخبگان علمی گفت: در جهان امروز که دشمنان در پی جنگ نرم هستند هوشیاری و آگاهی زیادی در بین افراد جامعه علی‌الخصوص جوانان نیاز است و اولین قدم در مبارزه با جنگ نرم، پدافند غیرعامل است که به هیچ زمان و مکانی محدود نمی شود.

بهنیا با اشاره به اینکه فضای مجازی و تجهیزات ارتباطی و اینترنت مزایا و معایبی دارد، افزود: معایب و مشکلات این فضا به معنای حذف یا محدود کردن تکنولوژی نیست، فناوری اطلاعات برای بشر یک فرصت است که با آموزش های لازم و آگاهی میتوان از این تکنولوژی بهره وری لازم را کسب کرد.

این مقام مسوول با بیان اینکه، استان کرمانشاه جز استانهای برتر تولیدکننده نرم افزار در کشور است، تاکید کرد: این موضوع باعث بوجود آمدن فرصتهای کسب و کار جوانان در این عرصه است و جوانان می‌توانند با گذراندن دوره های آموزشی لازم در قالب شرکتهای شتاب دهنده و استارت آپ ها در این حوزه فعالیت داشته باشند.

بر اساس این گزارش، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه در سالن کنفرانس دانشکده ادبیات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و دانشکده فنی مهندسی دانشگاه رازی با حضور دانشجویان و فعالین بسیج دانشجویی در حوزه ICT و پدافند غیرعامل سخنرانی کرد.

 

۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : ۹۰

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید