اخبار

نصب خودپردازهای روستایی به 1250 دستگاه رسید

نصب خودپردازهای روستایی به 1250 دستگاه رسید
مدیرعامل پست بانک ایران از نصب 1250 خودپرداز در روستاهای کشور از سال گذشته تا پایان شش ماه نخست امسال خبر داد و گفت: نصب خودپردازهای این بانک در روستاهای کشور موجب گسترش خدمات بانکداری الکترونیکی در روستاها شده است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک گفت: این بانک به منظور اجرای سیاست های مجلس شورای اسلامی، دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای کمک به کاهش تردد روستاییان به شهرها و اشتغال زایی و تقویت اقتصاد مناطق دورافتاده، برنامه های لازم را تدوین کرده که درحال اجراست.
مدیرعامل پست بانک ایران تصریح کرد: علاوه بر افزایش کیفیت و تنوع خدمات قابل ارایه در باجه های بانکی روستایی و نصب و توسعه دستگاه های خودپرداز، سایر درگاه های خدمات الکترونیک این بانک نیز ازجمله دستگاه های کارت خوان (POS)، اپلیکیشن سکه همراه، موبایل بانک و اینترنت بانک در سطح روستاها با استقبال مواجه شده است.
فرحی ادامه داد: پست بانک ایران به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و بانک عامل صندوق توسعه ملی، علاوه بر توسعه و ترویج بانکداری الکترونیک درمناطق دورافتاده، تامین مالی فعالان حوزه های ICT و اقتصاد روستایی را برای ایجاد اشتغال و رونق تولید در اولویت برنامه های خود قرار داده است.
 
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۵
تعداد بازدید : ۱۰۰

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید