اخبار

مدیر عامل شرکت پست خبر داد: پیشتازی پست در آموزش از راه دور در UPU

مدیر عامل شرکت پست خبر داد: پیشتازی پست در آموزش از راه دور در UPU
شرکت پست ایران توانست رتبه نخست را در دوره های آموزش از راه دور در اتحادیه جهانی پست، کسب کند.
مهندس محمد حسن کرباسیان، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت پست در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: دوره آموزشی مدرسان "آموزش های از راه دور" در خرداد ماه سال جاری از سوی اتحادیه جهانی پست در کشور مالزی برگزار شد.
وی افزود: در این دوره آموزش، شرکت پست ایران توانست رتبه نخست را در دو شاخص "تعداد شرکت کنندگان" و "دریافت گواهینامه های آموزشی" کسب کند.
وی خاطر نشان کرد: تمامی کارکنانی که از سیستم آموزش های از راه دور UPU بهره مند شده اند از امکانات موجود زیرساختی کشور و بستر اینترنت مهیا شده در شبکه پست کشور استفاده کرده اند.
مدیر عامل شرکت پست در خصوص برنامه های تدوین شده در این حوزه تصریح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته کسب رتبه نخست در میان کشورهای اروپایی به عنوان یکی از اهداف آموزشی شرکت پست تبیین شده است.
وی ادامه داد: همچنین در سال جاری،‌یکی از کارکنان شرکت پست فعال در پست استان فارس توانست رتبه نخست شرکت در دوره های آموزشی اتحادیه جهانی پست را در میان تمام شرکت های عضو به خود اختصاص دهد.
وی با بیان این مطلب که توجه ویژه ای به آموزش و ارتقاء سطح علمی کارکنان در شرکت پست صورت گرفته است، گفت: به همین منظور، دانشکده علمی و کاربردی پست با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری راه اندازی و در آن دروه های تخصصی مرتبط با حوزه پست کشور تدریس می شود.
محمد حسن کرباسیان با بیان این مطلب که در حال حاضر بیش از 870 دانشجو در این دانشکده مشغول به تحصیل می باشند، تأکید کرد: ارتقاء سطح علمی کارکنان و فعالان حوزه پستی موجود افزایش بهره وری و بهبود کیفیت خدمات قابل ارایه به متقاضیان خواهد شد.
وی ادامه داد: برهمین اساس در تلاش هستیم تا در دروه های آینده رشته های جدید مرتبط با فعالیت های حوزه پستی ایجاد شود که نتایج آن به زودی مشخص خواهد شد.
انتهای پیام
۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴
تعداد بازدید : ۱,۱۹۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید