اخبار

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:در سیاستگذاری ها و و تبیین حوزه ها باید به روح قانون اساسی پایبند بود

در سیاستگذاری ها و تعیین مسیرهای استراتژیک و تبیین حوزه ها باید به روح قانون اساسی پایبند بود و از این پس با مباحث حقوقی بیشتر سروکار خواهیم داشت
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر تقی پور، در مراسم تقدیر و تشکر از زحمات آقایان مهندس خواجه پور و دکتر ارجمند و معرفی دکتر عمیدیان به عنوان معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت:با توجه به شرایطی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و حوزه ICT کشور تجربه می کند باید به اهمیت رابطه بین دولت به عنوان قوه مجریه و مجلس شورای اسلامی به عنوان قوه مقننه توجه بیشتری شود.
وی تصریح کرد: بعد از خصوصی سازی در وزارت ارتباطات شرایط ویژه ای حاکم است و نیاز به تعامل عمیق و موثر با قوه مقننه و بدنه اجتماع داریم.
دکتر تقی پور با بیان این که گفت: از این پس با مباحث حقوقی بیشتر سروکار خواهیم داشت.
وی ادامه داد: با توجه به روند خصوصی سازی باید روند قانون محوری اهمیت بیشتری پیدا کرده تا حقوق مردم ضایع نشود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: انتظاری که ما از معاونت حقوقی داریم تعامل بیشتر با مجلس در قالب برنامه های سالانه بوده تا از تمام ظرفیت های برنامه پنجم توسعه بهره لازم را ببریم.
وی همچنین از زحمات مهندس خواجه پور و دکتر ارجمند تشکر کرد و گفت: در تسریع اهداف برنامه پنجم توسعه این بزرگواران سهم به سزایی داشتند.
تقی پور با اشاره به دوره جدیدی که وزارت ارتباطات در راه دارد گفت: دکتر عمیدیان برای همه فعالان حوزه ICT چهره شناخته شده ای است و امیدوارم با حضور ایشان در این معاونت تعامل موثری با مجلس داشته باشیم.
۱۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۰
تعداد بازدید : ۱,۰۸۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید