اخبار

مدیر کل روابط عمومی وزارت ارتباطات خبر داد: بهره‌برداری از اداره کل ارتباطات، در سفر دولت به استان همدان

مدیر کل روابط عمومی وزارت ارتباطات خبر داد: بهره‌برداری از اداره کل ارتباطات، در سفر دولت به استان همدان
همزمان با سفر هیات دولت به استان همدان، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مقامات استانی به بهره‌برداری خواهد رسید.
سید محمد حسین پور، مشاور وزیر و مدیر کل روابط عمومی وزارت ارتباطات در گفت‌وگو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: همچنین در این سفر، دکتر رضا تقی پور به عنوان معین دولت در شهرستان اسد آباد حاضر و چگونگی اجرا و میزان پیشرفت پروژه های تصویب شده در این شهرستان را بررسی خواهد کرد.
وی افزود: از دیگر برنامه های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان همدان می توان به بازدید از مرکز ماهواره ای غرب کشور اشاره کرد.
سید محمد حسین‌پور، گفت: برگزاری جلسه دیدار چهره به چهره با مردم این استان به منظور بررسی طرحها، پیشنهادات و شکایات مردمى از دیگر برنامه های سفر وزیر ارتباطات به استان همدان است.
وی با بیان این مطلب که در این سفر اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات همدان نیزافتتاح خواهد شد ادامه داد: بر همین اساس، سرپرست این اداره کل با حضور مسوولان استان معرفی و کار خود را آغاز خواهد کرد.
مشاور وزیر ارتباطات تصریح کرد: این اداره کل در راستای انجام وظایف حاکمیتی وزارت ارتباطات به بهره برداری می رسد و ایجاد هماهنگی، نظارت بر عملکرد واحدهای زیر مجموعه، و نظارت بر عملکرد شرکت های خصوصی ارائه دهنده خدمات در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از جمله اهداف تشکیل این اداره کل است.

۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۲۰:۴۰
تعداد بازدید : ۱,۱۸۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید