اخبار

معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی خبر داد:استفاده بهینه از امکانات در دستور کار

معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی خبر داد:استفاده بهینه از امکانات در دستور کار
امکانات و منابع موجود در وزارت ارتباطات کم نیست و تنها باید برای استفاده بهینه از آن، آن ها را نظامند کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید شمس الدین بربرودی، در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل، امور اداری و دفتر نوسازی و تحول اداری ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: مجموعه معاونت توسعه مدیریت وظیفه خدمت رسانی را دارد و باید به گونه ای عمل کرد که فضایی توأم با آرامش برای خدمت به مردم فراهم شود.
وی افزود: امیدواریم بتوانیم ستاد وزارت را از نظر کمیت و کیفیت ارتقاء داده و با استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات، بیش از پیش در این حوزه پیشرو باشیم.
معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی با تأکید بر آغاز تحول و نوسازی اداری به معنی عام آن در سطح وزارت، گفت: می بایست جهت ایجاد زیرساخت های سخت افزاری، نرم افزاری و فرهنگ سازی در سطح وزارت به منظور دست یابی زمانبندی شده، به هدف نهایی وزارت الکترونیک، تلاش مضاعف صورت گیرد.
وی ادامه داد: دفتر نوسازی و تحول اداری می تواند از طریق ارتباطی کارآمد، منطقی و مستمر با مرکز تحقیقات مخابرات از توانمندی های مطالعاتی و تحقیقاتی آن مرکز در جهت اجرایی کردن تصمیم های خود، استفاده کند.
سید شمس الدین بربرودی تصریح کرد: اداره کل امور اداری نیز می بایست اقدامات لازم در راستای تنظیم معادله کیفیت و کمیت نیروی انسانی در سطح وزارت در چارچوب وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات به عنوان حاکمیت بخش ICT کشور را انجام دهد.
این گزارش حاکی است، در این مراسم از سرکار خانم دکتر پورمهدی به عنوان مدیر کل سابق دفتر نوسازی و تحول اداری تقدیر و مهندس عطایی به مدت دو سال به عنوان مدیر کل این دفتر معرفی شد.
همچنین مهندس سید مرتضی مصطفوی نیز طی حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی به سمت مدیر کل امور اداری وزارت ارتباطات منصوب شد.
انتهای پیام/
۲۳ دی ۱۳۸۸ ۰۹:۳۸
تعداد بازدید : ۲,۶۷۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید