اخبار

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد:خصوصی سازی پست یکی از اولویت های وزارت ارتباطات

مهندس رضا تقی پور گفت: تاجایی که امکان دارد باید خدمات پست به دست مردم انجام شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس رضا تقی پور در مراسم تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره شرکت پست، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: خصوصی سازی در مجموعه وزارت ارتباطات به واسطه واگذاری شرکت مخابرات ایران، آغاز مناسبی داشته است.
وی افزود: آماده سازی پست و توانمند سازی بخش خصوصی از جمله ملزومات خصوصی سازی پست محسوب می شوند.
وی خاطر نشان کرد: بر همین اساس باید بخش های پست دولتی از نظر سخت افزاری و نرم افزاری مشخص شده و به واسطه تشکیل سازمان پست دولتی، تفکیک کارهای حاکمیتی انجام شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این مطلب که کمک های فکری مدیران در این جراحی بزرگ راهگشا است،‌تصریح کرد: امیدواریم این مهم طی 9 ماه آینده اجرایی شود تا در سال 89 شاهد تحقق خصوصی سازی در حوزه پست باشیم.
مهندس رضا تقی پور نقش پست را در جهت تحقق اهداف دولت و تدابیر مقام معظم رهبری، راهبردی دانست و گفت: پست یکی از محورهای اصلی برای اصلاح الگوی مصرف و همچنین تحقق عدالت گستری و خدمت رسانی به مردم، به شمار می آید.
وی تأکید کرد: در برنامه پنجم توسعه کشور، راهبردهای خوبی برای پست پیش بینی شده که امیدواریم با همتی بیش از پیش آن ها نیز اجرایی شود.
این گزارش حاکی است در این مراسم، دکتر محمد حسن محبیان عراقی به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل، مهندس کرباسیان ، مهندس نعمتی ، مهندس احمدی و مهندس کشاورز به عنوان اعضای جدید هیات مدیره شرکت پست معرفی شدند.
۲۲ دی ۱۳۸۸ ۱۳:۵۳
تعداد بازدید : ۳,۰۵۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید