اخبار

مدیر عامل شرکت پست خبر داد: طراحی بسته جامع قبوض

مدیر عامل شرکت پست خبر داد: طراحی بسته جامع قبوض
طی یک ماه آینده بسته جامع قبوض به منظور توزیع یکپارچه انواع قبض ها طراحی و وارد شبکه توزیع خواهد شد.

دکتر محمد حسن محبیان عراقی، مدیر عامل شرکت پست در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: این بسته در راستای طرح ساماندهی خدمات درب منزل، طراحی شده است.
وی افزود: تمامی سازمان ها می توانند با حداقل هزینه نسبت به قراردادن قبض خود در این بسته اقدام کنند تا مردم نیز تمام قبوض پرداختی خود را به صورت یکجا دریافت کنند.
مدیر عامل شرکت پست تصریح کرد: سازمان های دولتی و غیر دولتی و همچنین بنگاه های اقتصادی می توانند از این بسته به منظور توزیع دفترچه های اطلاع رسانی و یا برگه های تبلیغاتی خود نیز استفاده کنند.
وی در خصوص تعرفه ارایه این سرویس نیز خاطر نشان کرد: بر اساس تصمیم های گرفته شده، سازمان ها و نهادهای دولتی برای توزیع قبوض خود از طریق این بسته به ازای هر برگ، تنها 300 ریال پرداخت خواهند کرد.
وی ادامه داد: برای توزیع هر یک از دفترچه های اطلاع رسانی و همچنین برگه های تبلیغاتی به کمک بسته جامع قبوض نیز به ترتیب 300 و 100 ریال از متقاضیان دریافت خواهد شد.
محمد حسن محبیان عراقی با اشاره به مزیت های اجرای این طرح، گفت: سازمان های دولتی می توانند به کمک این بسته، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های توزیع،  نسبت به توزیع قبوض خود در یک زمان مشخص اقدام کنند.
وی تأکید کرد: مردم نیز در هر دوره زمانی، در یک زمان مشخص تمامی قبوض خود را به صورت یکجا دریافت کرده و به راحتی نسبت به پرداخت آن اقدام خواهند کرد.
وی افزود: امیدواریم با اجرای طرح هایی از این قبیل که در راستای ساماندهی خدمات درب منزل صورت می گیرد، سرعت و کیفیت خدمت رسانی به مردم بیش از پیش افزایش یابد.
انتهای پیام

۱۲ دی ۱۳۸۸ ۱۱:۱۹
تعداد بازدید : ۲,۳۱۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید